Опубліковано 15 січня 2019 року, 10:30

Реконструюємо будівлю 15-ї лікарні Дніпра під сучасний хоспіс – Валентин Резніченко

Аби навіть попри хворобу – жити, а не існувати. У Дніпрі створюють перший в області хоспіс. Медзаклад для важкохворих пацієнтів відповідатиме сучасним стандартам. Його облаштовують в колишній будівлі 15-ї міськлікарні. Нині підрядники вже встановили нові вікна та двері, замінили комунікації, монтують підлогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.   

 «Якісні медичні послуги мають бути доступними кожному мешканцю Дніпропетровщини. Вперше в області з’явиться сучасний хоспіс. Там підтримуватимуть важкохворих пацієнтів та їхніх рідних», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Медзаклад створюють у колишній будівлі Дніпровської лікарні №15. Нині там – реконструкція. Оновлюють все – від вікон до системи опалення.

«Ми розширили будівлю та облаштували новий ганок. Замінили вікна і дах. Завершуємо монтаж підлоги, згодом станемо до обшивки стін гіпсокартоном», – сказав прораб підрядної організації Віталій Марсов. 

Паліативний центр буде розрахований на 46 ліжок. Вони – багатофункціональні, з протипролежневими матрацами. У кожній палаті – душова. Облаштують кімнати для тимчасового перебування родичів пацієнтів і волонтерів, створять капличку. 

«Буде затишно і комфортно. У закладі працюватимуть психотерапевти і фахівці з корекції болю», – зазначив начальник відділу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Роман Стороженко.

Паліативна допомога – це медична та психотерапевтична підтримка невиліковно хворих людей та їхніх родин. Нині такі послуги надають в окремих відділеннях лікарень області, виїзні «хоспісні» бригади консультують на дому.

Хоспіс в Дніпрі буде третім в Україні.  

 У Дніпрі створюють перший в області хоспіс

Медзаклад для важкохворих пацієнтів відповідатиме сучасним стандартам

Його облаштовують в колишній будівлі 15-ї міськлікарні

 Роман Стороженко: «Буде затишно і комфортно. У закладі працюватимуть психотерапевти і фахівці з корекції болю»

 Нині підрядники вже встановили нові вікна та двері, замінили комунікації, монтують підлогу

Віталій Марсов: «Ми розширили будівлю та облаштували новий ганок. Згодом станемо до обшивки стін гіпсокартоном»

  Паліативний центр буде розрахований на 46 ліжок

 Облаштують кімнати для тимчасового перебування родичів пацієнтів і волонтерів, створять капличку

Хоспіс в Дніпрі буде третім в Україні

Завантажуємо ще