Опубліковано 08 липня 2019 року, 10:30

Реконструйований ОДА пішохідний міст у Павлограді вже півтора роки «служить» містянам

Безпечна споруда – на місці аварійної. Уже півтора роки жителі Павлограда користуються оновленим мостом через річку Вовча. Про це сповістив директор департаменту  житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Андрій Коломоєць.

 «Півтора роки тому ОДА реконструювала аварійний пішохідний міст через річку Вовча у Павлограді. Його відремонтували згідно з усіма сучасними нормами. Тепер споруда – доступна та зручна», –  розповів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Андрій Коломоєць.

 Міст, говорять жителі Павлограда, дуже важлива частина інфраструктури.

«Він з’єднує центр міста з одним із районів. До того ж, веде з центру до міського парку та пляжу. Після появи нового мосту наповнюваність парку зросла», – зауважив начальник управління комунального господарства та будівництва міської ради Павлограда Андрій Завгородній.

Старий міст був зависоким. Щоб піднятися на нього, доводилося долати хиткі сходи. Для зручності споруду знизили вдвічі – до шести метрів.

«Важко сказати, що раніше тут був міст. Скоріше, руїна, котрою лячно було ходити. У будь-який момент можна було провалитися між металевими прутами, – сказала місцева мешканка Людмила Кориж. – А зараз усе чудово».

До мосту ведуть зручні пандуси. Вони полегшують пересування людей з інвалідністю та батьків із дитячими візочками.

«Міст тут раніше старий зовсім був, іржавий, розвалювався. Тепер ним можна і просто спокійно пройтися, і дитину на візку без остраху провезти», – прокоментував житель Павлограда Віталій Ковтун.

 Новий міст уночі видно здалеку. На ньому – сучасні ліхтарі. Навіть основи споруди підсвічуються.

Уже півтора роки жителі Павлограда користуються новим мостом

Він – пішохідний

 Міст – важлива частина інфраструктури міста

«Цей міст з’єднує центр Павлограда з одним із районів. До того ж, веде з центру до міського парку та пляжу», – начальник управління комунального господарства та будівництва міської ради Андрій Завгородній

 Старий міст був зависоким

Нову споруду знизили вдвічі…

 …– до шести метрів

 Міст – безпечний

 …та надійний

«Важко сказати, що раніше тут був міст. Скоріше, руїна, котрою лячно було ходити», – місцева мешканка Людмила Кориж

 До мосту ведуть зручні пандуси

…та поруччя

Вони полегшують пересування людей

«Міст тут раніше старий зовсім був, іржавий, розвалювався. Тепер ним можна і просто спокійно пройтися, і дитину на візку без остраху провезти», – житель Павлограда Віталій Ковтун

 На мості – сучасні ліхтарі

Уночі основи споруди підсвічуються

Завантажуємо ще