Опубліковано 02 жовтня 2018 року, 11:30

Реабілітацію у Литві пройшли вже понад 160 АТОвців – Валентин Резніченко

У 2018 році реабілітацію у Литві пройшли 11 АТОвців. За словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка, загалом в Балтійській країні пролікувалися вже понад 160 бійців.

 «Немає більш почесного завдання від українського народу для влади, ніж віддати данину шани та поваги АТОвцям. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Аби допомогти бійцям відновити здоров’я після війни, відкриваємо в області реабілітаційні центри, відправляємо хлопців до санаторіїв. Залучаємо й міжнародних партнерів. Наприклад, у Литві вже оздоровилися понад 160 АТОвців». 

 Хлопці набираються сил у військовому шпиталі литовськоко міста Друскінінкай, яке приймає українських військових вже понад три роки. Там бійцями займаються висококласні спеціалісти. Вони вміють ставити на ноги «найтяжчих» пацієнтів.

Спеціалізація литовського центру – травми опорно-рухового апарату. Для пацієнтів – лікувальні грязі та мінеральна вода. Психологічній реабілітації сприяє мальовнича природа.

 Цьогоріч у Литві пройшли реабілітацію 11 АТОвців, у жовтні на лікування відправляться ще двоє військових.

Завантажуємо ще