Опубліковано
18 липня 2024
року,
19:30
Протягом дня агресор двічі атакував Нікопольщину дронами-камікадзе, понад пів десятка разів вгатив з важкої артилерії
20196
Ворог протягом дня не залишав у спокої Нікопольщину. Двічі атакував дронами-камікадзе, понад пів десятка разів вдарив з важкої артилерії Гучно було у райцентрі, Покровській, Мирівській громадах. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.
Пошкоджені приватне і комунальне підприємства, навчальний заклад, декілька ліній електропередач. Потрощені 8 приватних будинків, дві господарські споруди, стільки ж парників, гараж. Побиті три легковики, мікроавтобус.
Минулося без загиблих та постраждалих.
Завантажуємо ще