Опубліковано
13 лютого 2017
року,
13:00
Представники єврейської громади Дніпропетровщини увіковічили пам'ять загиблих учасників АТО у деревах (ФОТО)
2024
Дерево, як символ безсмертя душі. У Дніпрі відзначили традиційне єврейське свято – Ту бі-Шват, або Новий рік дерев. Представники єврейської громади, бійці та просто небайдужі мешканці міста висадили сім саджанців вишні у залі Пам’яті Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини. Дійство присвятили загиблим воїнам.
Ту бі-Шват, або Новий рік дерев – єврейське свято.

За традицією, у цей день висаджують саджанці – символ життя.

Цьогоріч символічну висадку дерев провели у залі Пам’яті Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини.

«До нас звернулася єврейська громадська організація «Яхад». Попросили провести символічну висадку дерев у Музеї АТО. Присвятили це дійство загиблим бійцям», – сказала координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

Сім саджанців вишні посадили у землю представники єврейської громади, демобілізовані, курсанти, просто небайдужі мешканці міста.

Навесні ці дерева висадять вже біля Музею АТО.

«У дерева, як і у людини, є душа. Саджанці вишні символізують душі воїнів. Вони безсмертні, – каже заступник голови єврейської громадської організації «Яхат» Сергій Костянюк. – Люди зможуть приходити до дерев, насолоджуватись цвітінням та смаком ягід, згадувати про загиблих хлопців».

Своє дерево висадив і демобілізований учасник АТО Володимир Гриняк.

«За своє життя я посадив не одне дерево, але це – особливе, – каже чоловік. – Воно буде рости і символізувати ті події, які відбуваються у нашій країні».

Унікальний Музей громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини створила команда Валентина Резніченка.
Ту бі-Шват, або Новий рік дерев – єврейське свято.

За традицією, у цей день висаджують саджанці – символ життя.

Цьогоріч символічну висадку дерев провели у залі Пам’яті Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини.

«До нас звернулася єврейська громадська організація «Яхад». Попросили провести символічну висадку дерев у Музеї АТО. Присвятили це дійство загиблим бійцям», – сказала координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їхніх родин при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

Сім саджанців вишні посадили у землю представники єврейської громади, демобілізовані, курсанти, просто небайдужі мешканці міста.

Навесні ці дерева висадять вже біля Музею АТО.

«У дерева, як і у людини, є душа. Саджанці вишні символізують душі воїнів. Вони безсмертні, – каже заступник голови єврейської громадської організації «Яхат» Сергій Костянюк. – Люди зможуть приходити до дерев, насолоджуватись цвітінням та смаком ягід, згадувати про загиблих хлопців».

Своє дерево висадив і демобілізований учасник АТО Володимир Гриняк.

«За своє життя я посадив не одне дерево, але це – особливе, – каже чоловік. – Воно буде рости і символізувати ті події, які відбуваються у нашій країні».

Унікальний Музей громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини створила команда Валентина Резніченка.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво