Опубліковано
15 вересня 2015
року,
13:15
Порушень у маршрутників стало менше - перевірки ОДА дають результат
5575
Чергова планова перевірка маршруток, ініційована керівником області Валентином Резніченком, відбулася сьогодні. Цього разу під пильною увагою представників облдержадміністрації, Укртрансінспекції та ДАІ - 30 автобусів Дніпропетровськ-Павлоград компанії «Автопромінь». Кількість порушень - мінімальна.
«Порушень мало, і вони не критичні, - розповів заступник начальника управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Дмитро Шикаловський. - В основному, це тріщини на лобовому склі, додаткове сидіння, відсутність візуальної інформації про маршрут або про правила перевезення».
Він зазначив, що це дрібниці в порівнянні з тими кричущими порушеннями, які знаходили при перших перевірках. Траплялися автомобілі з непрацюючим «ручником», ушкодженнями керма, «павутиною» тріщин на лобовому склі і навіть автобуси, переобладнані з вантажівок.
«Перевізники виправляють помилки, на які ми їм вказуємо. Це хороший знак, адже керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко дав чітко зрозуміти - перевірки не припиняться, поки не наведемо порядок у пасажирських перевезеннях. Поки не побачимо, що мешканці області задоволені транспортними послугами», - зауважив Дмитро Шикаловський.
Такі виїзди проводяться з 17 серпня. За цей час перевірено майже 180 автомобілів. «Роками маршрутники відчували відсутність контролю і працювали недбало. Наше завдання - не карати їх, а допомогти налагодити роботу. Вони повинні надавати якісні послуги, - пояснив Дмитро Шикаловський. - За результатами перевірок ми направляємо перевізникам офіційні претензії, запрошуємо їх в управління, пояснюємо, що потрібно зробити, щоб виправити помилки. Недбайливих перевізників, які ігнорують свої порушення, знімемо з маршрутів».
Вже перевірено майже 180 маршруток

Порушення ще бувають, але вже не критичні
«Порушень мало, і вони не критичні, - розповів заступник начальника управління інфраструктури Дніпропетровської ОДА Дмитро Шикаловський. - В основному, це тріщини на лобовому склі, додаткове сидіння, відсутність візуальної інформації про маршрут або про правила перевезення».
Він зазначив, що це дрібниці в порівнянні з тими кричущими порушеннями, які знаходили при перших перевірках. Траплялися автомобілі з непрацюючим «ручником», ушкодженнями керма, «павутиною» тріщин на лобовому склі і навіть автобуси, переобладнані з вантажівок.
«Перевізники виправляють помилки, на які ми їм вказуємо. Це хороший знак, адже керівник Дніпропетровщини Валентин Резніченко дав чітко зрозуміти - перевірки не припиняться, поки не наведемо порядок у пасажирських перевезеннях. Поки не побачимо, що мешканці області задоволені транспортними послугами», - зауважив Дмитро Шикаловський.
Такі виїзди проводяться з 17 серпня. За цей час перевірено майже 180 автомобілів. «Роками маршрутники відчували відсутність контролю і працювали недбало. Наше завдання - не карати їх, а допомогти налагодити роботу. Вони повинні надавати якісні послуги, - пояснив Дмитро Шикаловський. - За результатами перевірок ми направляємо перевізникам офіційні претензії, запрошуємо їх в управління, пояснюємо, що потрібно зробити, щоб виправити помилки. Недбайливих перевізників, які ігнорують свої порушення, знімемо з маршрутів».
Вже перевірено майже 180 маршруток

Порушення ще бувають, але вже не критичні
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво