Опубліковано
04 січня 2016
року,
14:04
Понад 180 дітей народилося на Дніпропетровщині за новорічні свята
4836
З 1 по 3 січня в області народилося 86 дівчаток та 95 хлопчиків. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
«Для багатьох сімей нашої області вітання «З новим щастям!» цьогоріч набуло особливого значення. Новий рік став подвійним святом для майже двох сотень молодих мам. Не в капусті, а під ялинкою хлопчиків знайшли більше, ніж дівчат, - жартує головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Катерина Каїра. –Серед новонароджених — три двійні».
Катерина Каїра повідомила, що народжували в новорічні свята й жінки, які переїхали на Дніпропетровщину з Донецької та Луганської областей. «В ці дні в родинах переселенців на світ з’явилося 5 малят», - зазначила Катерина Каїра.
У 2015 році на Дніпропетровщині народилося близько 34 тисяч дітей. Акушерська допомога в області надається у 23 пологових стаціонарах, серед яких два перинатальних центри у Дніпропетровську та Кривому Розі.
Цьогоріч на Дніпропетровщині стало на 181 маленького мешканця більше.
«Для багатьох сімей нашої області вітання «З новим щастям!» цьогоріч набуло особливого значення. Новий рік став подвійним святом для майже двох сотень молодих мам. Не в капусті, а під ялинкою хлопчиків знайшли більше, ніж дівчат, - жартує головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Катерина Каїра. –Серед новонароджених — три двійні».
Катерина Каїра повідомила, що народжували в новорічні свята й жінки, які переїхали на Дніпропетровщину з Донецької та Луганської областей. «В ці дні в родинах переселенців на світ з’явилося 5 малят», - зазначила Катерина Каїра.
У 2015 році на Дніпропетровщині народилося близько 34 тисяч дітей. Акушерська допомога в області надається у 23 пологових стаціонарах, серед яких два перинатальних центри у Дніпропетровську та Кривому Розі.
Цьогоріч на Дніпропетровщині стало на 181 маленького мешканця більше.
Завантажуємо ще