Опубліковано
18 листопада 2022
року,
19:35
Піротехніки знешкодили на Дніпропетровщині ще 30 ворожих снарядів
17499
Піротехніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області продовжують розміновувати територію регіону. За день знешкодили 30 снарядів, які лишилися після ворожих обстрілів.
Рятувальники нагадують: побачили підозрілий предмет – не чіпайте. Це можуть бути смертельно небезпечні залишки ворожих снарядів. Знешкоджувати їх мають фахівці. Тому телефонуйте 101 або 102.
Загалом з початку повномасштабної війни піротехніки ДСНС знищили на Дніпропетровщині 6411 ворожих снарядів.
Завантажуємо ще