Опубліковано
17 вересня 2015
року,
09:01
Осінньо-польові роботи на Дніпропетровщині: аграрії завершують сіяти ріпак та сподіваються на дощі
5559
Майже 70% робіт з посіву озимого ріпаку виконали аграрії Дніпропетровщини. Цією культурою вже зайняли 47 тис. га полів. Про це повідомили в департаменті агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища облдержадміністрації.
Розпочали сіяти і озиму пшеницю, на черзі – жито та ячмінь. «Цього року кінець літа та початок осені видалися засушливими. Аграрії сподіваються на дощі, адже для посіву земля надто суха, - зазначив директор департаменту Вадим Удовицький. – За сприятливої погоди, ми збираємося завершити посівну кампанію озимих культур в жовтні».
Він додав, що аби виконати заплановане встрок, у аграріїв є все необхідне: насіння, добрива, дизпаливо та бензин.
Загалом озимими культурами в області займуть понад 711 тис. га. На осінньо- польові роботи сільгосппідприємства області планують витратити близько 6,3 млрд. грн.
Розпочали сіяти і озиму пшеницю, на черзі – жито та ячмінь. «Цього року кінець літа та початок осені видалися засушливими. Аграрії сподіваються на дощі, адже для посіву земля надто суха, - зазначив директор департаменту Вадим Удовицький. – За сприятливої погоди, ми збираємося завершити посівну кампанію озимих культур в жовтні».
Він додав, що аби виконати заплановане встрок, у аграріїв є все необхідне: насіння, добрива, дизпаливо та бензин.
Загалом озимими культурами в області займуть понад 711 тис. га. На осінньо- польові роботи сільгосппідприємства області планують витратити близько 6,3 млрд. грн.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво