Опубліковано 16 серпня 2019 року, 11:30

Об'єднані громади Дніпропетровщини виграли найбільшу в Україні кількість міжнародних грантів

Сучасні ЦНАПи, організація безпеки та активного дозвілля, різноманітні тренінги. Загалом за 2018-2019 роки – понад 80 міжнародних грантів. Саме стільки виграли об’єднані громади Дніпропетровщини на реалізацію власних проєктів. Це найбільше в Україні, зазначила директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.  

«Переважну більшість проєктів громади реалізують за підтримки програм «U-LEAD з Європою» та DOBRE, – розповіла директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна. – Так, до кінця 2020 року в об’єднаних територіальних громадах регіону облаштують понад 30 сучасних ЦНАПів, із філіями в усіх старостинських округах. За грантові кошти закуплять меблі та комп’ютери».

У дев’яти громадах Дніпропетровщини реалізують екопроєкти з утилізації твердих побутових відходів. Закуповують контейнери для сортування сміття, проводять із мешканцями бесіди щодо збереження чистого довкілля.

У Солонянській громаді фахівці з Європи проведуть серію тренінгів з учителями місцевої опорної школи. Поділяться інноваційними методиками у навчанні.

А в Миколаївській ОТГ Петропавлівського району вже найближчого вікенду – грандіозний велотур. Учасники ознайомляться з мальовничими краєвидами сіл громади. Для них також влаштують різні екскурсії, лайфхаки, ігри, велоквести та безліч інших «цікавинок».

Нині на Дніпропетровщині – 64 об’єднані територіальні громади.

Завантажуємо ще