Опубліковано 16 грудня 2019 року, 10:59

Облдержадміністрація реконструювала басейн у дніпровській школі-інтернаті №3 

Після реконструкції будівлю басейну дніпровської школи-інтернату №3 не впізнати. У ній – все для гідролікування та оздоровчих процедур. Сучасні умови для реабілітації дітей із викривленням хребта створила Дніпропетровська ОДА. Зараз підрядники тестують фільтри для очищення води, перевіряють роботу комунікацій. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

«Осучаснюємо навчальні заклади і в обласному центрі, і невеличких містах та селах регіону. Вихованці дніпровської школи-інтернату №3 чекали на басейн довгі роки. Тепер вони мають сучасний спортивно-лікувальний комплекс для оздоровлення. Заняття стартують після завершення усіх пусконалагоджувальних робіт», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

У санаторній школі-інтернаті №3 у Дніпрі навчаються та оздоровлюються маленькі мешканці області з викривленням хребта. Для них лікувальне плавання – обов’язкова частина реабілітації. Та останню чверть століття будівля басейну стояла закритою – через ущент застарілі комунікації.

Зараз триповерховий спортивно-лікувальний корпус – із сучасним термомодернізованим фасадом. Всередині – оновлені 25-метровий басейн, спортивна зала, кабінети лікувальної фізкультури. А ще – кімнати гідропатії із душем шарко, приміщення для теплових процедур, роздягальні та душові. Все – завдяки реконструкції, яку здійснила Дніпропетровська облдержадміністрація.

«Дуже довго чекали на цей басейн. Адже плавання – найважливіший компонент у корекції викривлення хребта. Нарешті повноцінно та якісно лікуватимемо дітей. А ще сподіваємося у майбутньому побачити серед олімпійських чемпіонів із плавання наших вихованців», – сказала директорка школи Марина Ващенко.

Наразі підрядники тестують роботу фільтрів, які очищуватимуть воду в басейні, налагоджують комунікації.

Загалом у школі-інтернаті – майже 400 учнів. Серед них 12 – діти з інвалідністю.

Дніпропетровська ОДА реконструювала будівлю басейну дніпровської школи-інтернату №3

Будівля – з термомодернізованим фасадом

Установили сучасну вентиляцію

Оновили приміщення всередині

Там – нові комунікації,..

..реконструйований басейн

Зараз тестують фільтри для очищення води

Оновили і спортивну залу,..

..і кабінети ЛФК

Все – для комплексної реабілітації..

..та оздоровлення

Облаштували кімнати гідропатії із душем шарко,..

..роздягальні,..

..душові,..

..ліфт для учнів з інвалідністю

У санаторній школі-інтернаті №3 навчаються та оздоровлюються маленькі мешканці області з викривленням хребта

Для них лікувальне плавання – обов’язкова частина реабілітації

У школі-інтернаті – майже 400 учнів

Завантажуємо ще