Опубліковано 04 вересня 2017 року, 10:30

Нову дорогу до Дня міста отримала 30-тисячна Тернівка – Валентин Резніченко
Рівна та без вибоїн – такий вид тепер має вулиця Харківська в Тернівці. Більше двох кілометрів основної автодороги міста відновили обласним коштом. Такий подарунок зробили до Дня міста. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, цьогоріч обласна влада поліпшує стан майже 160 шляхів регіону.

«Команда ДніпроОДА поставила за мету привести до ладу всю дорожню мережу регіону. Крок за кроком йдемо до цілі. Щорічно оновлюємо майже 160 доріг – це понад 300 кілометрів. Ми відійшли від ямкового ремонту, практикуємо тільки капітальний – як в містах, так і селах. Дороги європейської якості повинні бути в кожному населеному пункті області, наголошує Президент України Петро Порошенко», – зазначив Валентин Резніченко.

Центральну вулицю Тернівки капітально відремонтували вперше за 30 років. Підрядники завершили всі роботи до Дня міста, який тернівчани святкували наприкінці серпня. На дорозі уклали двошаровий асфальт, замінили бордюри та нанесли розмітку.

«Тепер Харківську можна сміливо називати не вулицею, а проспектом. Її капремонт – знакова подія для міста. Такі солідні капіталовкладення в розвиток інфраструктури міста – вперше в історії і завдяки команді Валентина Резніченка», – акцентував міський голова Тернівки Віталій Тарелкін.

Харківська вважається основною транспортною артерією Тернівки: щодобово нею проїздить не одна тисяча автівок. Крім того, дорога сполучає місто з Богданівською об’єднаною громадою та веде до Павлограда, на ній розташовані вугільні підприємства.

«Цією дорогою їжджу щодня на роботу, на шахту. Раніше рух обтяжували ями, тепер шлях ідеальний. Все зроблено якісно, як-то кажуть, на рівні. Ходова моєї машини буде задоволена», – посміхнувся місцевий житель Костянтин Кирик.

Нинішній стан дороги оцінює на «відмінно» водій Сергій Плєщов.

«Мешкаю в Тернівці давно, але такої дороги не пам’ятаю. Майже, як автобан Дніпро-Харків. Від усіх водіїв – велике «спасибі», – подякував чоловік.

За два роки команда ДніпроОДА вже відновила понад 300 комунальних доріг області.

Вулицю Харківська в Тернівці не впізнати.


Вона з новим покриттям...


та розміткою.


«Все зроблено якісно, як-то кажуть, на рівні. Ходова моєї машини буде задоволена», – посміхнувся Костянтин Кирик.


Дорогу ремонтували два місяці.


«Тепер Харківську можна сміливо називати не вулицею, а проспектом. Її капремонт – знакова подія для міста. Усе завдяки команді Валентина Резніченка», – акцентував Віталій Тарелкін.


Комфортно їздити автомобілістам...


Зручно – і пішоходам.


«Мешкаю в Тернівці давно, але такої дороги не пам’ятаю. Майже, як автобан Дніпро-Харків», – зауважив Сергій Плєщов.


Оновлена дорога – подарунок до 242-го Дня народження Тернівки.


За два роки команда ДніпроОДА вже відремонтувала понад 300 комунальних автодоріг регіону.
Завантажуємо ще