Опубліковано
25 грудня 2015
року,
13:05
Новий водовід забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів Томаківського району, - Валентин Резніченко
4867
У Томаківському районі відкрили новий водовід. Він забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів. Масштабний проект реалізували в максимально стислі терміни державним і обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Цього року Дніпропетровщина активно впроваджувала інноваційні проекти. Ми розробляли мобільні сервіси і веб-сайти, переводили адмінпослуги в електронний вигляд. Однак у людей в районах області інші турботи - в будинках багатьох з них досі немає питної води. У сучасній і розвиненій області такої проблеми бути не повинно. Тому в 2015-му ми розпочали масштабну програму по забезпеченню сільських мешканців водою. Цього року її отримали 30 тисяч людей, а за два роки ця цифра досягне 70 тисяч», - зазначив Валентин Резніченко.
Один з наймасштабніших проектів року - третя черга водоводу в Томаківському районі. Його будівництво розпочали ще в 2010-му, але через недостатнє фінансування роботи зупинилися. Завершили довгобуд тільки цього року. Впоралися в максимально стислі терміни - за три місяці. Зараз це 24-кілометрова водна артерія, яка об'єднує Каховське водосховище, Томаківку і ще близько 15 населених пунктів району.
«Ми почали прокладати водовід в кінці вересня. Труби з поліетилену не піддаються корозії і вистоюють десятки років», - розповів представник підрядника Євген Голобородько.
Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей. У половини з них її раніше взагалі не було, у решти - з постійними перебоями.
«До будівництва цього водоводу у нас була велика проблема з водою, особливо влітку. Її не було по троє - четверо діб. Самі розумієте, що це таке: немає можливості помитися, приготувати їжу, випрати дітям. Привізна вода була дуже дорогою, - розповіла мешканка Томаківки Тамара. - Тепер для всього житлового сектора, райлікарні та шкіл проблема вирішиться».
Один з наймасштабніших проектів року з забезпечення селян водою реалізували
в Томаківському районі.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630611-3F52.jpg)
Водовід будували з сучасних труб - вони прослужать не один десяток років.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630630-39F0.jpg)
Під землею труби тягнуться на відстань 24 км.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630647-4100.jpg)
Збудували водовід у стаслі строки. Він вже готовий.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630662-2A9C.jpg)
Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630680-3E1C.jpg)
Це півтора десятка населених пунктів.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630693-48CA.jpg)
Мешканка Томаківки Тамара: "Тепер для всього житлового сектора,
райлікарні та шкіл проблема з водою вирішиться».
«Цього року Дніпропетровщина активно впроваджувала інноваційні проекти. Ми розробляли мобільні сервіси і веб-сайти, переводили адмінпослуги в електронний вигляд. Однак у людей в районах області інші турботи - в будинках багатьох з них досі немає питної води. У сучасній і розвиненій області такої проблеми бути не повинно. Тому в 2015-му ми розпочали масштабну програму по забезпеченню сільських мешканців водою. Цього року її отримали 30 тисяч людей, а за два роки ця цифра досягне 70 тисяч», - зазначив Валентин Резніченко.
Один з наймасштабніших проектів року - третя черга водоводу в Томаківському районі. Його будівництво розпочали ще в 2010-му, але через недостатнє фінансування роботи зупинилися. Завершили довгобуд тільки цього року. Впоралися в максимально стислі терміни - за три місяці. Зараз це 24-кілометрова водна артерія, яка об'єднує Каховське водосховище, Томаківку і ще близько 15 населених пунктів району.
«Ми почали прокладати водовід в кінці вересня. Труби з поліетилену не піддаються корозії і вистоюють десятки років», - розповів представник підрядника Євген Голобородько.
Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей. У половини з них її раніше взагалі не було, у решти - з постійними перебоями.
«До будівництва цього водоводу у нас була велика проблема з водою, особливо влітку. Її не було по троє - четверо діб. Самі розумієте, що це таке: немає можливості помитися, приготувати їжу, випрати дітям. Привізна вода була дуже дорогою, - розповіла мешканка Томаківки Тамара. - Тепер для всього житлового сектора, райлікарні та шкіл проблема вирішиться».
Один з наймасштабніших проектів року з забезпечення селян водою реалізували
в Томаківському районі.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630611-3F52.jpg)
Водовід будували з сучасних труб - вони прослужать не один десяток років.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630630-39F0.jpg)
Під землею труби тягнуться на відстань 24 км.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630647-4100.jpg)
Збудували водовід у стаслі строки. Він вже готовий.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630662-2A9C.jpg)
Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630680-3E1C.jpg)
Це півтора десятка населених пунктів.
![](/storage/app/media/news/_1_151500936630693-48CA.jpg)
Мешканка Томаківки Тамара: "Тепер для всього житлового сектора,
райлікарні та шкіл проблема з водою вирішиться».
Завантажуємо ще