Опубліковано
15 вересня 2016
року,
17:00
Новий спорткомплекс «Олімпія+» вперше приймає змагання: як відкривали міжнародний турнір з бадмінтону Ukraine International? (ФОТО)
3158
Прапори Чехії, Молдови, Казахстану, Угорщини та України прикрашають спортивну залу нещодавно збудованої «Олімпії+». У спорткомплексі – перші змагання: він приймає юніорський міжнародний турнір з бадмінтону Ukraine International. За «квиток» на Чемпіонат Європи-2017 змагатимуться понад півсотні спортсменів, більше 20 – із Дніпропетровщини.
Новий спорткомплекс, який тільки відкрили на Аржанова, 12Б, приймає перші змагання.

Протягом трьох днів тут проходитиме VI молодіжний міжнародний турнір з бадмінтону Ukraine International.

«Це вже шостий міжнародний турнір з бадмінтону, який приймає місто на Дніпрі. Зазвичай, змагання проводилися в «Метеорі». Тепер ми відкрили новий спорткомплекс «Олімпія+». Це перший спортивний об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Сьогодні у ньому – перші змагання. Спортсменам – швидкої реакції, наполегливості та яскравих перемог», – побажав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Учасники – понад півсотні спортсменів до 19 років з п’яти країн – Молдови, Казахстану, Чехії, Угорщини та України.

Медальні шанси має Данило Боснюк. Хлопець професійно займається бадмінтоном із семи років. У 13-ть він став срібним призером Чемпіонату Європи. Спортсмен родом з Луганщини. До Дніпра переїхав у 2014-му, коли на Донбасі спалахнула війна. Упевнений, у великому місті – великі можливості.
«Поїхав на тренувальні збори – і вирішив остаточно залишитися у Дніпрі. Наразі навчаюся в обласному училищі фізкультури, виступаю за Дніпропетровщину. На міжнародні змагання прийшов з бойовим настроєм: прагну посісти перше місце. Для цього наполегливо тренувався», – сказав 16-річний бадмінтоніст.

«Я вперше у Дніпрі. Чемпіонат сильний. Прагну на ньому перемогти. Я набираю бали для участі в Олімпійських іграх. Тому для мене результат важливий», – каже 16-річний Малаш Папай з Угорщини.

«Налаштована на золото. Виключу емоції, буду думати тільки про тактику та намагатимуся отримати від гри задоволення», – ділиться бадмінтоністка з Харківської області Марина Ільїнська.

Учасники змагатимуться за олімпійською програмою – в одиночних, парних і змішаних категоріях. Найкращих оберуть на юніорський Чемпіонат Європи-2017.

«Дніпропетровщина розраховує на медалі, – озвучує сподівання старший тренер Владислав Дружченко. – Ставку робимо на Данила Боснюка та Євгенію Паксютову, яка тиждень тому привезла золото з Чемпіонату України. Сьогоднішні змагання додають очок в рейтинг. Міжнародний турнір – етап підготовки до Чемпіонату світу, який пройде в листопаді в Іспанії. Основний старт – Чемпіонат Європи-2017 у квітні у Франції».

Голландець Ерік Лігтвоєт – головний суддя турніру. Він побажав учасникам успіхів та чесної гри.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен.

Змагання проходять за адресою: Дніпро, вул. Аржанова, 12Б. 16 вересня ігри розпочнуться о 10.00, фінал – 17 вересня о 10.00.
Новий спорткомплекс, який тільки відкрили на Аржанова, 12Б, приймає перші змагання.

Протягом трьох днів тут проходитиме VI молодіжний міжнародний турнір з бадмінтону Ukraine International.

«Це вже шостий міжнародний турнір з бадмінтону, який приймає місто на Дніпрі. Зазвичай, змагання проводилися в «Метеорі». Тепер ми відкрили новий спорткомплекс «Олімпія+». Це перший спортивний об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Сьогодні у ньому – перші змагання. Спортсменам – швидкої реакції, наполегливості та яскравих перемог», – побажав начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Учасники – понад півсотні спортсменів до 19 років з п’яти країн – Молдови, Казахстану, Чехії, Угорщини та України.

Медальні шанси має Данило Боснюк. Хлопець професійно займається бадмінтоном із семи років. У 13-ть він став срібним призером Чемпіонату Європи. Спортсмен родом з Луганщини. До Дніпра переїхав у 2014-му, коли на Донбасі спалахнула війна. Упевнений, у великому місті – великі можливості.
«Поїхав на тренувальні збори – і вирішив остаточно залишитися у Дніпрі. Наразі навчаюся в обласному училищі фізкультури, виступаю за Дніпропетровщину. На міжнародні змагання прийшов з бойовим настроєм: прагну посісти перше місце. Для цього наполегливо тренувався», – сказав 16-річний бадмінтоніст.

«Я вперше у Дніпрі. Чемпіонат сильний. Прагну на ньому перемогти. Я набираю бали для участі в Олімпійських іграх. Тому для мене результат важливий», – каже 16-річний Малаш Папай з Угорщини.

«Налаштована на золото. Виключу емоції, буду думати тільки про тактику та намагатимуся отримати від гри задоволення», – ділиться бадмінтоністка з Харківської області Марина Ільїнська.

Учасники змагатимуться за олімпійською програмою – в одиночних, парних і змішаних категоріях. Найкращих оберуть на юніорський Чемпіонат Європи-2017.

«Дніпропетровщина розраховує на медалі, – озвучує сподівання старший тренер Владислав Дружченко. – Ставку робимо на Данила Боснюка та Євгенію Паксютову, яка тиждень тому привезла золото з Чемпіонату України. Сьогоднішні змагання додають очок в рейтинг. Міжнародний турнір – етап підготовки до Чемпіонату світу, який пройде в листопаді в Іспанії. Основний старт – Чемпіонат Європи-2017 у квітні у Франції».

Голландець Ерік Лігтвоєт – головний суддя турніру. Він побажав учасникам успіхів та чесної гри.

Приєднатися до команди вболівальників може кожен.

Змагання проходять за адресою: Дніпро, вул. Аржанова, 12Б. 16 вересня ігри розпочнуться о 10.00, фінал – 17 вересня о 10.00.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво