Опубліковано 16 серпня 2016 року, 09:30

Новий сезон у дніпровській філармонії: яку програму підготували
Вже скоро у дніпровській філармонії стартує новий сезон. Для глядачів готують насичену програму – від французьких хітів до танго світу. Кожен знайде музику до душі.

Відкриття сезону – 11 вересня о 18.00. Гостей розважатиме симфонічний оркестр. Соліст – Марк Комонько, дирижер – Наталія Пономарчук.

18 вересня о 18.00 у філармонії готують музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа».

Скрипка, віолончель та піанофорте звучатимуть у філармонії 26 вересня о 19.00. Дніпровську публіку підкорюватиме німецьке тріо «Оберон».

Поціновувачів танго чекатимуть 28 вересня о 19.00 на музичному шоу «Танго світу».

Філармонія знаходиться на Воскресенській, 6 (колишня Леніна). Каси працюють з вівторка по суботу з 12.00 до 19.00, у неділю – на годину менше, до 18.00.

Телефони для довідок: (056) 372-96-40, 372-96-20.


Новий сезон у дніпровській філармонії: яку програму підготували
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux