Опубліковано 23 жовтня 2019 року, 13:40

Німеччина прагне співпрацювати з Дніпропетровщиною в ІТ-галузі

Дніпропетровщина готова відкрити нову сторінку у взаємовідносинах з Німеччиною. Перш за все, зацікавлена у більш активному залученні іноземних інвестицій. Зокрема, у промислову, аграрну та ІТ галузі.  Спільні точки дотику обговорили під час зустрічі голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко і Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Штефан Кайль.

«Дуже вдячні Німеччині за підтримку, яку вона надає Україні і регіону з самого початку війни на Донбасі. Не менш важлива для Дніпропетровщини й економічна співпраця з цією країною. Адже маємо регіон великих можливостей. Один із пріоритетів нашої команди – залучення прямих іноземних інвестицій. Зі свого боку гарантую потенційним німецьким партнерам прозору процедуру оформлення документів, відсутність бюрократичних перепон та повну підтримку інвестпроєктів із боку облдержадміністрації», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. 

На сьогодні доля німецьких інвестицій у загальному обсязі іноземних вливань в область складає близько 20%. Тобто кожен п’ятий долар інвестований у регіон саме Німеччиною.

«Наша держава зацікавлена в економічному співробітництві з Україною та її окремими регіонами. Зокрема, у налагодженні нових ділових відносин з Дніпропетровщиною. Доброю основою для їх розвитку можуть стати німецькі інвестиції, наприклад, у сферу ІТ, – сказав Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина Штефан Кайль. – Для нас важлива готовність регіону забезпечити прозорість всіх процедур та відсутність бюрократичних перепон».

Штефан Кайль підкреслив, що готовий всіляко сприяти залученню німецьких інвестицій в економіку Дніпропетровщини.

У Дніпропетровській ОДА відбулася зустріч очільника області з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Кайлєм

«Маємо регіон великих можливостей Один із пріоритетів нашої команди – залучення прямих іноземних інвестицій», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко

Регіон готовий відкрити нову сторінку у взаємовідносинах з Німеччиною

Штефан Кайль готовий всіляко сприяти залученню німецьких інвестицій в економіку Дніпропетровщини

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux