Опубліковано 15 серпня 2016 року, 09:30

Наші на Олімпійських іграх в Ріо: ще одна срібна медаль і нова сенсація
Вікенд приніс Україні ще одне срібло. Наші шпажистки Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук та Олена Вороніна зупинилися всього в одному кроці від заповітного золота, завоювавши срібло Олімпіади-2016. Рахунок фінального поєдинку з росіянками - 30-45. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Чоловіча збірна шпажистів у складі Богдана Нікішина (Дніпропетровська область), Дмитра Карюченка, Анатолія Герея і Максима Хвороста) виступила трохи гірше. Спортсмени поступилися в матчі за бронзові медалі угорцям 37-39. У чвертьфіналі наші виявилися сильнішими росіян - 45-32, а в півфіналі поступилися італійцям - 33-45.

Чергова сенсація - вийшла в 1/8 фіналу олімпійського турніру з бадмінтону дніпрянка Марія Улітіна. На груповій стадії вона несподівано вибила з боротьби віце-чемпіонку світу Саїну Нехвал з Індії 2:0 (21:18; 21:19) і господиню змагань Лоайнні Вісене 2:0 (21:13; 21:13).

Марія стала першою спортсменкою з України, якій вдалося вийти в плей-офф бадмінтонного турніру на Олімпіаді. Наступною її суперницею стане спортсменка з Таїланду Порнтіп Буранапрасертсук. Поєдинок відбудеться у вівторок вночі.

Залишився без медалей дніпрянин Андрій Говоров. У фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем наш спортсмен посів лише 5-е місце, пропустив вперед плавців з Великобританії, Франції і США.

Микита Нестеренко з Дніпропетровської області не зумів пройти кваліфікацію в метанні диска і зупинився на 23-му місці з результатом 60.31 метр.

У вівторок вночі в боротьбу вступає легкоатлетка з Дніпропетровської області Анна Тітімець. Вона спробує пройти кваліфікацію в дисципліні біг на 400 метрів з бар'єрами.

Нині збірна України з трьома срібними та однією бронзовою медаллю займає 48-е місце в загальному заліку. Попереду США, Великобританія і Китай.

У скарбничці збірної України - ще одне срібло.