Опубліковано
27 травня 2015
року,
18:24
На особистий прийом до Валентина Резніченка звернулося 11 жителів Дніпропетровщини
6314
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко провів особистий прийом громадян. До нього зі своїми питаннями звернулося 11 жителів Дніпропетровщини. Очільник регіону дав відповідні доручення для оперативного вирішення питань.
До Валентина Резніченка зверталися з житловими, комунальними, екологічними та юридичними питаннями. Громадяни з активною життєвою позицією ініціювали створення центру для лікування дітей з аутизмом, ДЦП та порушенням слуху; будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів та ін.
Звернення двох заявниць потребувало негайного вирішення, адже питання стосувалися збереження їх життя.
Зокрема, Неоніла Михайлівна звернулася з проханням надати матеріальну допомогу для проходження курсу лікування онкозахворювання. За її словами, страшна хвороба почала відступати завдяки прийому препарату. Перший курс жінка вже пройшла, проте для підтримки позитивного результату необхідно пройти ще два курси, на які, на жаль, не вистачає коштів.
Валентин Резніченко поставив завдання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в найкоротший термін виділити заявниці матеріальну допомогу на проходження лікування.
Неоніла Михайлівна подякувала голові облдержадміністрації та лікарям, які її лікували, за надію на одужання та життя.
Мешканці села Волоське Дніпропетровського району звернулися з проханням забезпечити жителів села водою та налагодити телефонний зв’язок у сільській амбулаторії. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко поставив завдання відповідним службам забезпечити телефонний зв'язок з амбулаторією села до наступної середи. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації отримав доручення щодо вирішення питання з водозабезпечення Волоського. Вже у серпні за дорученням Валентина Резніченка розпочнуться відповідні роботи, які планується завершити до середини жовтня цього року року.
До Валентина Резніченка зверталися з житловими, комунальними, екологічними та юридичними питаннями. Громадяни з активною життєвою позицією ініціювали створення центру для лікування дітей з аутизмом, ДЦП та порушенням слуху; будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів та ін.
Звернення двох заявниць потребувало негайного вирішення, адже питання стосувалися збереження їх життя.
Зокрема, Неоніла Михайлівна звернулася з проханням надати матеріальну допомогу для проходження курсу лікування онкозахворювання. За її словами, страшна хвороба почала відступати завдяки прийому препарату. Перший курс жінка вже пройшла, проте для підтримки позитивного результату необхідно пройти ще два курси, на які, на жаль, не вистачає коштів.
Валентин Резніченко поставив завдання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації в найкоротший термін виділити заявниці матеріальну допомогу на проходження лікування.
Неоніла Михайлівна подякувала голові облдержадміністрації та лікарям, які її лікували, за надію на одужання та життя.
Мешканці села Волоське Дніпропетровського району звернулися з проханням забезпечити жителів села водою та налагодити телефонний зв’язок у сільській амбулаторії. Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко поставив завдання відповідним службам забезпечити телефонний зв'язок з амбулаторією села до наступної середи. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації отримав доручення щодо вирішення питання з водозабезпечення Волоського. Вже у серпні за дорученням Валентина Резніченка розпочнуться відповідні роботи, які планується завершити до середини жовтня цього року року.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво