Опубліковано
26 січня 2015
року,
15:01
На навчання до Литви поїдуть ще восьмеро школярів із зони АТО
6826
Очікується, що діти, родини яких переїхали до Дніпропетровщини через бойові дії на сході України, вирушать до Литви вже на початку лютого. Переїзд, а також усі подальші видатки, пов’язані з проживанням бере на себе литовська сторона. Нагадаємо, що у жовтні 2014 року семеро дітей переселенців також виїхали на навчання до Литви.
У закордонну поїздку школярів супроводжуватиме психолог.
Навчання у Литві для дітей-переселенців триватиме до кінця навчального року. У цей період учні також відвідуватимуть різні екскурсії та заходи, які допоможуть їхній психологічній реабілітації.
Наразі діти навчаються у школах Дніпропетровщини. Усі вони є учнями 8-х класів.
Довідка:
Загалом у школах і дитсадках Дніпропетровщини продовжують здобувати освіту понад 6 тис дітей зі Сходу України.
У закордонну поїздку школярів супроводжуватиме психолог.
Навчання у Литві для дітей-переселенців триватиме до кінця навчального року. У цей період учні також відвідуватимуть різні екскурсії та заходи, які допоможуть їхній психологічній реабілітації.
Наразі діти навчаються у школах Дніпропетровщини. Усі вони є учнями 8-х класів.
Довідка:
Загалом у школах і дитсадках Дніпропетровщини продовжують здобувати освіту понад 6 тис дітей зі Сходу України.
Завантажуємо ще