Опубліковано
10 грудня 2015
року,
15:30
На надземному переході Слобожанського проспекту зробили покрівлю та запустили три ескалатори (ФОТОРЕПОРТАЖ)
4966
Надземний перехід на дніпропетровському Слобожанському проспекті (колишньому проспекті ім. газети «Правда») вже пофарбували, накрили полікарбонатом, встановили освітлення, оздобили гранітом сходи та підлогу, налаштували три ескалатори. Справа за малим: завершити обшивку металоконструкцій склом, укладання резиною підлоги та запустити останній ескалатор. Роботи вже виконані на 90%. В управлінні капітального будівництва облдержадміністрації впевнені: як і обіцяли, вже наступного тижня перші мешканці Дніпропетровська зможуть скористатися переходом.
Перехід вже повністю накрили полікарбонатом.

Оздобили гранітом сходи та підлогу.

Налаштували три ескалатори.

Незабаром запустять і четвертий.

Встановили освітлення.

Перехід пофарбували – тепер він став ще яскравішим.

Зараз будівельники обшивають металоконструкції склом.

Це скло - високоякісне та надміцне.

Половину цих робіт вже виконали.

Завершують монтувати пожежну сигналізацію.

Перехід відкриють наступного тижня.
Перехід вже повністю накрили полікарбонатом.

Оздобили гранітом сходи та підлогу.

Налаштували три ескалатори.

Незабаром запустять і четвертий.

Встановили освітлення.

Перехід пофарбували – тепер він став ще яскравішим.

Зараз будівельники обшивають металоконструкції склом.

Це скло - високоякісне та надміцне.

Половину цих робіт вже виконали.

Завершують монтувати пожежну сигналізацію.

Перехід відкриють наступного тижня.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво