Опубліковано
22 вересня 2016
року,
15:30
На Дніпропетровщину повернулися переможці Паралімпійських ігор: як зустрічали тріумфаторів (ФОТО)
3097
На Дніпропетровщину з Ріо повернулися тріумфатори Паралімпійських ігор. Додому приїхали учасники збірної України з футболу, пауерліфтингу, плавання та дзюдо. Спортсменів чекала команда прихильників: керівництво області, тренери, палкі вболівальники. Героїв вітали хлібом-сіллю, робили фото на пам’ять та брали автографи. Вже завтра область чекає додому решту учасників Паралімпіади із Дніпропетровщини.
Дніпропетровщина зустрічає переможців Паралімпійських ігор.

«Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області. Я дякую працівникам комунального закладу "Інваспорт" та тренерам, які займаються підготовкою наших спортсменів, - сказав заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков. - Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог».

Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю.

«Наші спортсмени наполегливо працювали і їм багато чого вдалося. Область завоювала 30 медалей - на 10 більше, ніж на минулій Паралімпіаді. Це дуже гідний результат», - розповіла начальник Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.

«Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу, - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський, - Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати».

«Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу», - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .

«Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
Дніпропетровщина зустрічає переможців Паралімпійських ігор.

«Цьогоріч вперше українська збірна на Паралімпіаді посіла 3-є місце. Наші спортсмени завоювали 117 медалей, 30 з них - у паралімпійців з Дніпропетровської області. Я дякую працівникам комунального закладу "Інваспорт" та тренерам, які займаються підготовкою наших спортсменів, - сказав заступник голови облдержадміністрації Каміль Примаков. - Сьогодні ми зустрічаємо дніпровських тріумфатіорів. Я захоплююся їхньою силою волі і бажаю нових перемог».

Спортсменів зустрічали за українською традицією з хлібом і сіллю.

«Наші спортсмени наполегливо працювали і їм багато чого вдалося. Область завоювала 30 медалей - на 10 більше, ніж на минулій Паралімпіаді. Це дуже гідний результат», - розповіла начальник Дніпропетровського регіонального центру «Інваспорт» Олена Зайцева.

«Коли я стояв на п'єдесталі і чув Гімн України, то був шалено щасливий. Спорт - це моє життя. Я займаюся ним з тих пір, як закінчив школу, - поділився гравець української паралімпійської збірної з футболу Станіслав Подольський, - Моя команда досягла успіху завдяки самовіддачі. Приклад того, як потрібно прагнути до перемоги, брали з бійців АТО. Україна повинна жити і перемагати».

«Відчуваю вдячність за підтримку, яку нам надали вболівальники. З неї і черпали силу», - розповіла пауерліфтер Марина Копійка .

«Перемога наших спортсменів - це яскравий приклад того, що можна досягати успіху в будь-яких життєвих ситуаціях. Ми всі радіємо за них», - повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво