Опубліковано
02 листопада 2017
року,
14:30
На Дніпропетровщині завершили посів озимих
373
Аграрії Дніпропетровщини завершили сіяти озимі. Цими культурами зайняли майже 640 тис га полів, повідомили в управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА.
«Через замалу кількість опадів посівна тривала трохи довше, аніж планували. Не дивлячись на це, нам вдалося вкластися в оптимальні строки. Цьогоріч посіяли майже 640 тис га озимих. На більшості полів рослини вже почали сходити. Сподіваємося на сприятливу погоду взимку, яка дасть можливість у 2018-му зібрати хороший врожай зернових», - зазначили в управлінні.
Аграрії посіяли майже 490 тис га пшениці, понад 78 тис га ячменю, 2 тис га жита та більше 70 тис га ріпаку.
На Дніпропетровщині завершили посів озимих
«Через замалу кількість опадів посівна тривала трохи довше, аніж планували. Не дивлячись на це, нам вдалося вкластися в оптимальні строки. Цьогоріч посіяли майже 640 тис га озимих. На більшості полів рослини вже почали сходити. Сподіваємося на сприятливу погоду взимку, яка дасть можливість у 2018-му зібрати хороший врожай зернових», - зазначили в управлінні.
Аграрії посіяли майже 490 тис га пшениці, понад 78 тис га ячменю, 2 тис га жита та більше 70 тис га ріпаку.
На Дніпропетровщині завершили посів озимих
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво