Опубліковано 15 грудня 2016 року, 10:30

На Дніпропетровщині вже майже 2,6 тисячі ОСББ, - Валентин Резніченко
Не чекати, доки хтось наведе лад в будинку, а самим створювати затишок у власному домі. Так цьогоріч вирішили мешканці понад 1,3 тисячі багатоповерхівок Дніпропетровщини та створили ОСББ. Загалом в регіоні вже майже 2,6 тисячі об’єднань багатоквартирних будинків – найбільше в Україні, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Все більше людей на Дніпропетровщині не бояться брати на себе відповідальність за власне житло та створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Найактивніше від послуг ЖЕКу на користь ОСББ відмовляються у Дніпрі, Жовтих Водах, Кривому Розі, Марганці, Нікополі та Павлограді. Тільки цьогоріч на Дніпропетровщині створили понад 1,3 тисячі ОСББ, загалом їх вже майже 2,6 тисячі. Це найбільше в Україні», - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Держава підтримує ініціативу мешканців, які об’єднуються та прагнуть самостійно зробити свій дім доглянутим. Для ОСББ діє програма пільгового кредитування - позичальникам компенсують 40% кредиту на підвищення енергоефективності будинку. Це стосується утеплення стін, модернізації системи опалення, встановлення нових вікон. Програмою скористалися 57 ОСББ області, які взяли кредити на 4,06 млн. грн.

Серед інших переваг ОСББ - можливість самостійно встановлювати розмір квартплати, формувати бюджет та вирішувати, на що його витратити. Мешканці таких будинків самі планують й ремонти, обирають компанії, які прибирають подвір’я, вивозять сміття, готують будинок до зими, опікуються проводкою та трубами.

Про те, як організувати об’єднання співвласників, можна дізнатися за посиланням.


На Дніпропетровщині вже майже 2,6 тисячі ОСББ




Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux