Опубліковано
25 листопада 2017
року,
13:00
На Дніпропетровщині вшанували пам’ять жертв Голодомору (ФОТОРЕПОРТАЖ)
202
На Дніпропетровщині вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років, який забрав життя мільйонів українців. Біля меморіалу, присвяченому тій трагедії, у жалобі схилили голови більше ста мешканців області.
Біля Меморіалу жертвам політичних репресій та Голодомору людно

Сьогодні тут вшановують пам’ять людей, які померли від штучного масового голоду в 1932-1933 роках

Колоски…

і прапори…

Мітинг-реквієм

Поминальний молебень

Люди прийшли сюди за покликом серця

«На початку тридцятих тоталітарний уряд забирав увесь хліб – ні посіяти, ні дітей нагодувати не було чим… Трагедію Голодомору потрібно пам’ятати і нам, і наступним поколінням, аби це ні в якому разі не повторилося», - поділився учасник заходу Степан Слободянюк

Вшанувати пам’ять загиблих прийшли представники обласного керівництва…

та громадських організацій

До монумента поклали квіти

На Дніпропетровщині під час штучного голоду 1932-1933-х років загинули понад 65 тисяч людей

«Під час Голодомору загинули мільйони українців. Основою нашої нації були хлібороби. Саме тому тодішня комуністична влада вдарила саме по ним», - розповів голова обласного товариства політичних в’язнів та репресованих Іван Дремлюга

В кожній родині є постраждалі від голоду, який винищував цілі села

«Мій дід, коли жив на Приоріллі, зносив на кладовище своїх померлих від голоду односельців. А мій батько в тридцяті роки, коли вже був на керівних посадах, відмовився розкуркулювати селян, тому був репресований», - поділився учасник заходу Володимир Перехрест

Сьогодні пам’ять жертв Голодомору вшановують по всій країні

Ввечері українці за традицією візьмуть участь в акції «Запали свічку»
Біля Меморіалу жертвам політичних репресій та Голодомору людно

Сьогодні тут вшановують пам’ять людей, які померли від штучного масового голоду в 1932-1933 роках

Колоски…

і прапори…

Мітинг-реквієм

Поминальний молебень

Люди прийшли сюди за покликом серця

«На початку тридцятих тоталітарний уряд забирав увесь хліб – ні посіяти, ні дітей нагодувати не було чим… Трагедію Голодомору потрібно пам’ятати і нам, і наступним поколінням, аби це ні в якому разі не повторилося», - поділився учасник заходу Степан Слободянюк

Вшанувати пам’ять загиблих прийшли представники обласного керівництва…

та громадських організацій

До монумента поклали квіти

На Дніпропетровщині під час штучного голоду 1932-1933-х років загинули понад 65 тисяч людей

«Під час Голодомору загинули мільйони українців. Основою нашої нації були хлібороби. Саме тому тодішня комуністична влада вдарила саме по ним», - розповів голова обласного товариства політичних в’язнів та репресованих Іван Дремлюга

В кожній родині є постраждалі від голоду, який винищував цілі села

«Мій дід, коли жив на Приоріллі, зносив на кладовище своїх померлих від голоду односельців. А мій батько в тридцяті роки, коли вже був на керівних посадах, відмовився розкуркулювати селян, тому був репресований», - поділився учасник заходу Володимир Перехрест

Сьогодні пам’ять жертв Голодомору вшановують по всій країні

Ввечері українці за традицією візьмуть участь в акції «Запали свічку»
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво