Опубліковано 20 лютого 2020 року, 13:50

На Дніпропетровщині віддають шану Героям Небесної Сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Дніпропетровщині вшановують Героїв Небесної Сотні. Зранку на Алеї пам’яті, що біля облдержадміністрації, справили панахиду та поклали квіти до стел. Віддати шану Героям прийшли представники керівництва області та міста, АТОвці, рідні загиблих, волонтери, небайдужі мешканці Дніпра.

«Дніпропетровщина з перших днів Майдану стала в авангарді боротьби за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. На жаль, війна триває досі. Хотілося б, щоб вона завершилася якомога швидше. Аби в Україні нарешті запанував мир і вона більше не втрачала своїх кращих синів та доньок, – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Сьогодні віддаємо шану справжнім Героям, які ціною власного життя відстоювали українські цінності та боролися за краще майбутнє» 

На Алеї пам’яті – чимало людей

Вони прийшли згадати Героїв..

..та помолитися за них

«День Героїв Небесної Сотні – пам’ятна дата для всіх українців, – сказала дніпрянка Лариса Рушенко. –  Всі полеглі на Майдані у 2014-му – справжні Герої. Сьогодні згадуємо про їхній подвиг та віддаємо шану. Важливо, аби всі – і молодь, і літні люди – знали і пам’ятали, що саме відстоювали майданівці, за що віддали життя»

Вшанування розпочали з Гімну України.. 

..та хвилини мовчання

Разом згадали Героїв

Духовники справили панахиду

Згадали першого з Небесної Сотні – студента із Дніпропетровщини Сергія Нігояна. Йому посмертно присвоїли найвище в державі звання – Герой України. На Алеї пролунав запис із декламуванням Сергієм на Євромайдані уривку з поеми Тараса Шевченка «Кавказ»

Пам’ять про Героїв ушанували квітами

День Героїв Небесної Сотні відзначають 20 лютого – з 2015 року

У Дніпропетровській ОДА також пройшов круглий стіл «Небесна Сотня в наших серцях»

Представники громадськості області згадували героїчні сторінки сучасної історії країни, говорили про цінності Майдану 

Завантажуємо ще