Опубліковано 04 лютого 2020 року, 09:27

На Дніпропетровщині розробили проєкт нового водогону для Черкаського та Гвардійського

На Дніпропетровщині розробили проэктно-кошторисну документацію нового водогону, який забезпечуватиме водою Черкаське та Гвардійське. Об’єкт вже отримав позитивний експертний висновок. Роботи розпочнуть навесні 2020 року, а кошти виділять з обласного бюджету. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва ОДА.

«Забезпечити безперебійним централізованим водопостачанням військові містечка – наше першочергове завдання, – зазначили у департаменті. – Новий водогін буде збудовано в найкоротші строки. Це дозволить вирішити багаторічну проблему Черкаського та Гвардійського. Будівництво розпочнемо навесні».

Тягнути трубопровід планують з Новомосковська через Орлівщину до смт Черкаське. Його протяжність складатиме всього 15-кілометрів. До цього пропонували прокласти 50-кілометрову магістраль Вільне – Гвардійське на місці старої труби. Альтернативний проєкт обійдеться в 62 млн грн. Це в кілька разів дешевше, ніж попередній.

Нині вода до військових містечок надходить по аварійному водогону, збудованому у 1960-х роках. Через постійні прориви у застарілих трубах люди регулярно залишаються без водопостачання.

Завантажуємо ще