Опубліковано 12 січня 2018 року, 11:30

На Дніпропетровщині розгорнули понад 200 пунктів обігріву
Вже цими вихідними на Дніпропетровщині похолодає. Синоптики обіцяють мінусову температуру. В області розгорнули понад 200 стаціонарних пунктів обігріву, розповіли в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.

«В області підготовлено понад двох сотень пунктів обігріву. Вони стаціонарні. Їх розгорнули, переважно, на базі терцентрів, медзакладів, будинків культури, вокзалів. Там можна відігрітися та безкоштовно випити гарячого чаю», – зазначили в управлінні.

До пунктів обігріву навідуються як безхатченки, так і звичайні люди, які потерпають від холоду. Щодоби кількість відвідувачів сягає до чотирьох десятків – така статистика останніх років.

Як уникнути обмороження та не захворіти, якщо сильно змерзли, читайте на сайті ДніпроОДА.

Перелік пунктів обігріву та їх адреси – нижче.

(See attached file: Пункти_обігріву_2018.doc)


На Дніпропетровщині розгорнули понад 200 пунктів обігріву
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux