Опубліковано 07 серпня 2019 року, 09:30

На Дніпропетровщині – 186 альтернативних котелень

«Зелена» енергетика набирає все більшої популярності. Нині в області вже 186 котелень на альтернативному паливі. Із них понад півтори сотні обігрівають житлові будинки, школи, дитсадки, лікарні та амбулаторії. Про це повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина поступово переходить на альтернативне опалення. Це і енергоефективно, і економічно вигідно. В області понад 150 таких котелень обігрівають житлові будинки та держустанови. Ще понад 30 встановлені на промислових підприємствах», – зазначили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва  Дніпропетровської облдержадміністрації.

Найбільша кількість альтернативних котелень – у Кам’янському. Їх там 27. У Марганці – 15. Вони обігрівають всі соціальні об’єкти міста. У Криворізькому районі – 16, Криничанському – 14, Петропавлівському – 10.

Три найпотужніші котельні працюють у Дніпрі. Вони опалюють лікарні №4 та №9, комплекс медзакладів на Космічній. Потужність котелень – від 6 до 10,5 МВт.

У 2019-му в області запрацювали 9 нових альтернативних котелень.

Нині на Дніпропетровщині – 186 альтернативних котелень

Найпотужніші обігрівають лікарні в обласному центрі

Їхня потужність – від 6 до 10,5 МВт

 

Завантажуємо ще