Опубліковано 17 січня 2020 року, 11:40

На базі санаторію «Курорт Орлівщина» хочуть створити сучасний СПА-центр

Санаторій «Курорт Орлівщина» планують осучаснити.  У найближчі роки тут зведуть додатковий лікувальний корпус. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Зараз Дніпропетровщину знають як промислового лідера країни. Але область має величезний туристичний потенціал, про який хочемо розказати мешканцям України. Також прагнемо привабити до нашого регіону потенційних інвесторів, – зазначили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА. – Санаторій в Орлівщині – одна з перлин нашої області.  Він гідний того, щоб стати курортом національного рівня».

«Курорт Орлівщина» знаходиться неподалік від Новомосковська – у центрі Самарського лісу. Тут лікують захворювання органів травлення та ендокринної системи, порушення обміну речовин. Також проходять медико-психологічну  реабілітацію учасники АТО/ООС.

У програмі лікування – вживання мінеральної  води, оздоровчі ванни та душі, грязелікування, фітотерапія та масажі. А ще – апаратна фізіотерапія та різноманітні бальнеопроцедури.

«Унікальність санаторію – у нашій воді. Маємо два природні джерела. Одне – на глибині 74 метрів, друге – понад 130 метрів, – розповіла медична директорка санаторію «Курорт Орлівщина» Світлана Краснова. – У давні часи на місці санаторію була церква. Ченці використовували ці джерела, щоб лікувати козаків. Складу води вони не знали, але помітили, що вона очищає організм та загоює рани».

Нині санаторій може прийняти одночасно 312 людей. У планах на найближчі роки – добудувати ще один лікарняний корпус. Там буде знаходитися басейн та сучасна поліклініка зі СПА-центром.

«За останні 12 років санаторій вдалося значно модернізувати. Зокрема, збільшили ліжковий фонд   з 90 до 300 ліжок. Оновили матеріально-технічну й лікувальну базу. Але на цьому не зупиняємося, по треба постійно підвищувати конкурентоспроможність закладу. Зокрема, розробили бізнес-проєкт розвитку курорту, який прагнемо втілити до 2023 року.  Його підсумком стане створення на нашій території сучасного СПА-центру»,  сказав генеральний директор санаторію «Курорт Орлівщина» Олександр Андрієнко.

Санаторій «Курорт Орлівщина» працює цілий рік.

Санаторій «Курорт Орлівщина» планують осучаснити

 Тут планують звести додатковий корпус

Санаторій розташований у центрі Самарського лісу

 Особливість курорту – його мінеральна вода

 Її добувають з двох природніх джерел

 «Ченці використовували ці джерела, щоб лікувати козаків. Складу води вони не знали, але помітили, що вона очищає організм та загоює рани», - Світлана Краснова

У програмі лікування – фізіотерапія, бальнеопроцедури, лікування мінеральної водою

 Одночасно санаторій може прийняти 312 людей

Подбали і про дозвілля відпочиваючих

 «Розробили бізнес-проєкт розвитку курорту, який прагнемо втілити до 2023 року. Його підсумком стане створення на нашій території сучасного СПА-центру», – Олександр Андрієнко

«Курорт Орлівщина» працює цілий рік

Завантажуємо ще