Опубліковано 28 серпня 2017 року, 11:30

На Алеї пам’яті вшанують загиблих під Іловайськом військових
На Алеї пам’яті біля ДніпроОДА відбудеться зустріч, присвячена третій річниці Іловайcької трагедії. Вшанувати пам’ять загиблих героїв запрошують всіх бажаючих, повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Регулярно організовуємо вечори пам’яті, аби разом вшанувати загиблих хлопців, показати їхнім матерям – подвиг Героїв не забутий. Завтра зберемося, аби згадати військових, полеглих під Іловайськом. Приєднатися запрошуємо всіх небайдужих», - зазначила Наталія Шуліка.

Зустріч відбудеться 29 серпня на Алеї пам’яті біля ДніпроОДА. Початок - о 18.00.

Найзапекліші бої під Іловайськом, які назвали Іловайським котлом, відбулися в серпні 2014 року. Українські військові потрапили в оточення. Відступаючи, наша армія понесла важкі втрати.


На Алеї пам’яті вшанують загиблих під Іловайськом військових






Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux