Опубліковано 27 грудня 2017 року, 09:30

Миколаївську амбулаторію відремонтували вперше за 60 років – Валентин Резніченко
У Миколаївці Новомосковського району завершили капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини. Медзаклад обслуговуватиме близько п’яти тисяч мешканців чотирьох сіл. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Розвиток медицини та доступність якісних медичних послуг – завдання Президента України Петра Порошенка. Цьогоріч в області капітально відремонтували 11 лікарень. Серед них – Миколаївська амбулаторія сімейної медицини, що в Новомосковському районі. Вона дочекалася реконструкції вперше за 60 років», – зазначив Валентин Резніченко.

Амбулаторія, яка обслуговує мешканців Миколаївки, Затишного, Нового та Королівки, була в аварійному стані. Цьогоріч приміщення привели до ладу. Ремонтники замінили дах, реставрували фасад, наново провели комунікації, встановили енергозберігаючі вікна, виконали внутрішні оздоблювальні роботи.

«Для оновленої амбулаторії купили необхідні меблі і нове обладнання. Особлива гордість – клінічна лабораторія. Там будемо робити експрес-аналізи, які займають лише 15 хвилин», - розповіла завідувачка амбулаторії Валентина Олексій.

В амбулаторії встановили комп’ютер. Для зручності і лікарів, і пацієнтів медкартки будуть електронними. Первинний огляд лікаря, прописані препарати та історія хвороби – все вноситимуть в базу даних.

В медзакладі прийматимуть два сімейних лікаря, акушерка та медсестри. Тут обладнали дві палати денного стаціонару, кабінети щеплення, маніпуляцій та фізіотерапії.

«Я, як мама двох діточок, дуже рада, що можемо отримати медичну допомогу сучасного рівня в комфортних умовах», - поділилася мешканка Миколаївки Юлія Савінова.

Загалом в Дніпропетровській області працюють 420 амбулаторій.


Миколаївську амбулаторію оновили вперше за 60 років


Приміщення відремонтували капітально


Ремонтники замінили дерев'яні вікна на енергозберігаючі, обладнали сучасні кабінети


У лікувальному закладі – кабінети щеплень,..


долікарняного прийому, фізіотерапії,..


маніпуляційний кабінет та дві палати денного стаціонару


Є все необхідне обладнання


Амбулаторні картки – електронні. Всі дані – в комп’ютері


Валентина Олексій : «Особлива гордість – клінічна лабораторія. Там будемо робити експрес-аналізи, які займають лише 15 хвилин»


Амбулаторія обслуговує мешканців чотирьох сіл - Миколаївки, Затишного, Нового та Королівки – це близько п’яти тисяч людей
Завантажуємо ще