Опубліковано
11 квітня 2016
року,
12:30
Медобстеження прямо у магазинах пройшли понад півтисячі мешканців області
4217
Протягом двох днів мешканці та гості обласного центру могли безкоштовно виміряти тиск, глюкозу та вагу прямо у магазинах. Можливістю скористалися понад півтисячі людей, повідомляють у департаменті охорони здоров’я ОДА.
Акція, приурочена до Всесвітнього дня здоров’я, проходила у двох торговельних центрах Дніпропетровська. Обстежували та консультували людей досвідчені лікарі.
«У понад 33% людей виявили проблеми з тиском, у 13% – підвищений рівень глюкози у крові. Більше половини обстежених мають надлишкову вагу, – розповіли у департаменті. – Усім медики надали консультації, направили на дообстеження у лікарні, роздали корисну літературу».
Подібні акції проходять в області понад десяти разів на рік.
Мешканцям вимірювали артеріальний

... та внутрішньоочний тиск,

... рівень глюкози у крові.
Акція, приурочена до Всесвітнього дня здоров’я, проходила у двох торговельних центрах Дніпропетровська. Обстежували та консультували людей досвідчені лікарі.
«У понад 33% людей виявили проблеми з тиском, у 13% – підвищений рівень глюкози у крові. Більше половини обстежених мають надлишкову вагу, – розповіли у департаменті. – Усім медики надали консультації, направили на дообстеження у лікарні, роздали корисну літературу».
Подібні акції проходять в області понад десяти разів на рік.
Мешканцям вимірювали артеріальний

... та внутрішньоочний тиск,

... рівень глюкози у крові.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво