Опубліковано 27 листопада 2025 року, 11:30

Машинобудівні компанії запрошують долучитися до створення каталогу, що презентуватиме область на міжнародному рівні

Дніпропетровська торгово-промислова палата спільно з Дніпропетровською обласною військовою адміністрацією, за підтримки ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та ДіяБізнес ініціювали створення Каталогу машинобудівних експортерів Дніпропетровщини – галузевого інструменту, покликаного системно презентувати промисловий потенціал регіону на міжнародному рівні.

Каталог стане частиною національної інфраструктури підтримки експортерів і буде інтегрований у платформу регіональних експортних каталогів України. Це дозволить компаніям області отримати додаткову присутність у міжнародних бізнес-мережах, розширити канали комунікації з іноземними партнерами та посилити позиції регіону в глобальних ланцюгах постачання.

Метою створення каталогу є формування єдиного професійного джерела інформації про машинобудівні підприємства Дніпропетровської області – їхню продукцію, виробничі можливості, інженерні компетенції, сертифікацію та географію експорту. Упорядкована подача даних українською та англійською мовами підвищує довіру іноземних контрагентів та прискорює процес перемовин.

Дніпропетровщина долучається до цієї ініціативи з метою посилення промислової інтеграції регіону у світові ринки, стимулювання експорту продукції з високою доданою вартістю та розширення можливостей для ділового партнерства.

Для підприємств участь у каталозі означає доступ до уніфікованої презентаційної платформи, яку використовують міжнародні ТПП, торговельні мережі, інвестиційні агентства, імпортери та бізнес-асоціації під час пошуку українських виробників. Каталог стане інструментом довгострокового позиціонування машинобудівної галузі області та сприятиме залученню нових зовнішньоекономічних контрактів.

Запрошуємо компанії машинобудівного сектору взяти участь у формуванні каталогу та стати частиною офіційної презентації експортного потенціалу Дніпропетровщини.
Для участі необхідно в термін до 5 грудня 2025р. заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/7EjBAup74PHa3VTs8, надавши інформацію українською й англійською мовами.

Для додаткової інформації звертайтеся до Центру підтримки експорту УЗЕЗ Дніпропетровської торгово-промислової палати: (056) 374-94-12 (10), export@dcci.org.ua

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux