Опубліковано
04 серпня 2016
року,
11:30
Лікарні Дніпропетровщини долучились до Всесвітнього тижня грудного вигодовування
3455
На Дніпропетровщині проходить Всесвітній тиждень на підтримку грудного вигодовування. Про користь материнського молока медики розповідають за допомогою вікторин, фільмів, семінарів та фотоконкурсів, повідомляють у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.
«Годування груддю корисне для дитини. Грудне молоко повністю забезпечує малюка всім необхідним для росту і розвитку, захищає від захворювань, зміцнює імунітет. Материнське молоко допомагає також встановити тісний психологічний контакт з немовлям», – кажуть у департаменті.
У Криворізькій дитячій лікарні №2 проходить фотовиставка «Щасливі миттєвості материнства». На ній – світлини місцевих мешканок разом зі своїми немовлятами. А у Синельниківській центральній районній лікарні – фотосесія для співробітниць акушерського відділення. Фахівці діляться власним досвідом годування груддю.
В обласній лікарні ім. Мечникова проходить конкурс «Найактивніша мама». Новоспечені матусі демонструють, як правильно годувати груддю та дбати про свого малюка.
Семінари, вікторини та демонстрації фільмів з підтримки грудного вигодовування проходять у криворізьких лікарнях №1, №2 та №5, дніпровських лікарнях №4 та №6, кам’янській лікарні №7, медико-санітарній частині №9 у Жовтих Водах, районних медзакладах Тернівки та Павлограду, а ще у перинатальних центрах Дніпра та Кривого Рогу.
До участі у заходах запрошуються усі бажаючі. Деталі та час їх проведення підкажуть у медзакладах.
Всесвітній тиждень грудного вигодовування проходить з 1 по 7 серпня – на 40-й неділі року. Це символ 40 тижнів вагітності жінки. Такий тиждень покликаний залучити до грудного вигодовування якомога більше матусь.
Лікарні Дніпропетровщини долучились до Всесвітнього тижня грудного вигодовування
«Годування груддю корисне для дитини. Грудне молоко повністю забезпечує малюка всім необхідним для росту і розвитку, захищає від захворювань, зміцнює імунітет. Материнське молоко допомагає також встановити тісний психологічний контакт з немовлям», – кажуть у департаменті.
У Криворізькій дитячій лікарні №2 проходить фотовиставка «Щасливі миттєвості материнства». На ній – світлини місцевих мешканок разом зі своїми немовлятами. А у Синельниківській центральній районній лікарні – фотосесія для співробітниць акушерського відділення. Фахівці діляться власним досвідом годування груддю.
В обласній лікарні ім. Мечникова проходить конкурс «Найактивніша мама». Новоспечені матусі демонструють, як правильно годувати груддю та дбати про свого малюка.
Семінари, вікторини та демонстрації фільмів з підтримки грудного вигодовування проходять у криворізьких лікарнях №1, №2 та №5, дніпровських лікарнях №4 та №6, кам’янській лікарні №7, медико-санітарній частині №9 у Жовтих Водах, районних медзакладах Тернівки та Павлограду, а ще у перинатальних центрах Дніпра та Кривого Рогу.
До участі у заходах запрошуються усі бажаючі. Деталі та час їх проведення підкажуть у медзакладах.
Всесвітній тиждень грудного вигодовування проходить з 1 по 7 серпня – на 40-й неділі року. Це символ 40 тижнів вагітності жінки. Такий тиждень покликаний залучити до грудного вигодовування якомога більше матусь.
Лікарні Дніпропетровщини долучились до Всесвітнього тижня грудного вигодовування
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво