Опубліковано 07 серпня 2021 року, 16:20

Легкоатлетка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх виборола бронзову медаль на Олімпіаді у Токіо

Легкоатлетка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх – призерка Олімпіади у Токіо. 19-річна стрибунка виборола бронзову медаль. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Наша гордість, сенсація спортивного світу. Ярослава Магучіх принесла до олімпійської скарбнички України безцінну нагороду. Безмежно раді та щиро вдячні нашій стрибунці за виступ на головних змаганнях чотириріччя», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх підійшла до Олімпіади із найкращим результатом сезону. А ще – солідним набором медалей з міжнародних змагань. Цього року виграла етап Діамантової ліги у Стокгольмі. Перемогла на турнірі у словацькій Банській Бистриці. Там встановила новий світовий рекорд в приміщенні серед юніорів – 2,06 м.

Дівчина переможниця європейських та призерка світових чемпіонатів. А тепер ще й офіційно – володарка олімпійської «бронзи». У фіналі стрибунка підкорила висоту 2 метри.

Дніпропетровщину на змаганнях у Японії представляли 9 спортсменів. Вони виступали у 5 дисциплінах: плавання, фехтування, теніс, бадмінтон та легка атлетика. Здобуток Анни Рижикової – 5 місце на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

Михайло Кохан – на 4-й сходинці у метанні молота.

Загалом на рахунку української збірної 18 нагород. Серед них 12 бронзових,  5 срібних і 1 золота. Команда перевершила результат 5-річної давнини.  На Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році наші спортсмени завоювали 11 медалей.