Опубліковано 16 листопада 2015 року, 12:01

Кращі юні сумоїсти Європи живуть на Дніпропетровщині
5 золотих медалей здобули спортсмени з Дніпропетровщини на чемпіонаті Європи з сумо. За перемогу змагалися три сотні юнаків та дівчат від 10 до 16 років. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації.

Золоті медалі наші спортсмени здобули в різних вікових категоріях. Кращим серед юнаків до 12 років став Кирило Манько. Перемогу у віковій категорії до 14 років вибороли Катерина Гарькава та Руслана Перехрест, до 16 років - Анастасія Перехрест та Владислав Грабовенко.

Срібними призерами у віковій групі до 14 років стали Кирило Манько, Софія Бордінськіх та Владислав Рябенко, до 16 років - Кирило Недєльський, Марія Ріньдя та Руслана Перехрест. «Бронзу» в категорії до 12 років завоювала Софія Бордінських.

Чемпіонат Європи з сумо приймало естонське місто Реквере. За перемогу в першості змагалися три сотні спортсменів. Збірну команду України представляли близько 60 учасників, 12 – з нашої області.

На Дніпропетровщині сумо займається 149 спортсменів, якими опікується 4 тренери.

П'ять разів спортсмени з Дніпропетровщини підіймалися на першу сходинку п'єдесталу пошани.