Опубліковано 22 серпня 2019 року, 11:30

Керівники ЦНАПів Дніпропетровщини пройшли практичний інтенсив з надання адмінпослуг у земельній сфері

Реєстрація ділянок, витяг з державного кадастру, дозвіл на розробку проєкту землеустрою. Понад 30 адмінпослуг у земельній сфері наразі можна отримати у ЦНАПах Дніпропетровщини. У практичні аспекти «земельних сервісів» заглибилися керівники Центрів регіону. Дводенний інтенсив для них організувала Дніпропетровська ОДА. 

«Сфера земельних відносин непроста. Як показує практика, вона надто зарегульована, а законодавство не завжди трактується однозначно. Тому організували для керівників ЦНАПів тренінг. Вони прокачали свої навички, і це стане їм у нагоді під час роботи з клієнтами», – розказала заступниця директора департаменту економрозвитку Дніпропетровської ОДА Олена Лічманенко. 

Під час тренінгу учасники поринули в базове законодавство надання земельних адмінпослуг. Дізналися, як налагодити ефективну співпрацю з Держгеокадастром та структурними підрозділами місцевих рад, які відповідають за сферу землі. Обговорили перспективи.  

Навчання пройшли шість десятків очільників ЦНАПів області.

«Отримала величезний багаж знань. Навчання дуже продуктивне. Тренерам та організаторам вдячна за такий захід», – подякувала керівниця ЦНАПу Софіївської РДА Любов Кравченко.  

«Тренінг супер, адже адмінпослуги у сфері земельних питань на сьогодні є актуальними. Чекаємо на наступні освітні курси», – зазначила керівниця ЦНАПу Кривого Рогу Наталія Романовська.  

Тренінг – частина регіональної програми розвитку та підтримки сфери надання адмінпослуг у Дніпропетровській області.

Загалом на Дніпропетровщині 60 ЦНАПів та їхніх філій: 23 – у містах, 22 – у районах, 12 – в ОТГ та 3 – в селах.

Навчання пройшли 60 керівників  ЦНАПів регіону.

Кажуть, тренінг був корисним

Завантажуємо ще