Опубліковано
25 лютого 2015
року,
12:47
Канада продовжить, незважаючи на ситуацію в Україні, реалізацію економічних проектів на Дніпропетровщині
6724
На цьому наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук під час зустрічі з заступником голови – керівником апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадієм Корбаном. Вони обговорили питання технічного співробітництва, комерційних можливостей та питання безпеки.
«Ми тут маємо наші провідні проекти, скажімо, у сільському господарстві – проект молочних ферм і кооперативів, який успішно розвивається, проект зерносховищ, проект місцевого економічного розвитку, де ми допомогли розвинути стратегії для міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, для трьох міст Західного Донбасу. У нас є широкий діапазон проектів, вони дають конкретні видимі результати», - наголосив посол.
Геннадій Корбан відзначив, що Дніпропетровська область залишається бюджетоутворюючою областю. «На сьогодні ми фінансуємо ще близько 15 областей України. Рівень виробництва і валового продукту області нам вдається стримувати практично на довоєнному рівні. За рахунок того, що тут знаходяться експортоорієнтовані підприємства, які отримують валюту», - сказав заступник губернатора – керівник апарату ОДА.
Проекти економічного розвитку Канади націлено на малих та середніх виробників та, зокрема, на роль жінок на селі для того, щоб наповнити село реальним самодостатнім життям. Посол відзначив високий потенціал Дніпропетровського регіону та наголосив на продовженні економічного співробітництва Канади з Дніпропетровщиною.
«Нас цікавить живучий економічний потенціал вашої області. Бо завжди приємно мати справу з людьми самодостатніми та готовими до інновацій і до ризику», - сказав Роман Ващук.
![](/storage/app/media/news/_1_15150152899601-2B22.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_15150152899608-335E.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996013-3CB4.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996019-404C.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996024-39D8.jpg)
«Ми тут маємо наші провідні проекти, скажімо, у сільському господарстві – проект молочних ферм і кооперативів, який успішно розвивається, проект зерносховищ, проект місцевого економічного розвитку, де ми допомогли розвинути стратегії для міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, для трьох міст Західного Донбасу. У нас є широкий діапазон проектів, вони дають конкретні видимі результати», - наголосив посол.
Геннадій Корбан відзначив, що Дніпропетровська область залишається бюджетоутворюючою областю. «На сьогодні ми фінансуємо ще близько 15 областей України. Рівень виробництва і валового продукту області нам вдається стримувати практично на довоєнному рівні. За рахунок того, що тут знаходяться експортоорієнтовані підприємства, які отримують валюту», - сказав заступник губернатора – керівник апарату ОДА.
Проекти економічного розвитку Канади націлено на малих та середніх виробників та, зокрема, на роль жінок на селі для того, щоб наповнити село реальним самодостатнім життям. Посол відзначив високий потенціал Дніпропетровського регіону та наголосив на продовженні економічного співробітництва Канади з Дніпропетровщиною.
«Нас цікавить живучий економічний потенціал вашої області. Бо завжди приємно мати справу з людьми самодостатніми та готовими до інновацій і до ризику», - сказав Роман Ващук.
![](/storage/app/media/news/_1_15150152899601-2B22.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_15150152899608-335E.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996013-3CB4.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996019-404C.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996024-39D8.jpg)
![](/storage/app/media/news/_1_151501528996028-4C0E.jpg)
Завантажуємо ще