Опубліковано
22 вересня 2016
року,
10:30
Кам’янські школярі відвідуватимуть сучасний басейн, реконструйований ДніпроОДА
3104
У кам’янській школі №44 коштом обласного бюджету реконструюють басейн. Він не працював понад 20 років. Після відкриття його відвідуватимуть школярі з усього Лівобережжя. Нині виконано вже 80% робіт, про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«Коштом обласного бюджету реконструюємо басейн у школі №44 у Кам’янському. Роботи ведуться майже рік. Нині вони виконані вже на 80%. Відкриття заплановане на кінець 2016-го», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Генпідряднику приміщення з басейном дісталося у вигляді «руїн». Воно не працювало багато років, дах був повністю зруйнований, всі комунікації вийшли з ладу, пригадує чоловік.
«Ми утеплили фасад, зробили подвійну покрівлю, підвели комунікації, замінили всі вікна, уклали плитку. Залишився незначний фронт робіт. Чашу басейна покриємо спеціальним покриттям, встановимо фільтри», – сказав генпідрядник Согомонян Мамікон.
Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11 метрів. Тут також є роздягальні та сучасні душові, простір для розминки.
Після відкриття басейн відвідуватимуть не лише вихованці 44-ї школи, а й учні всіх навчальних закладів Лівобережжя. Загалом більше 6 тисяч дітей. Такими планами поділилася директор 44-ї школи Людмила Загородня.
«Ми чекали на цю подію понад 20 років, адже плавання корисне для хребта, дихальної системи. Школярам вкрай важлива така «зарядка», – зазначила Людмила Загородня. – Щогодини у басейні зможуть плавати близько 40 дітей».
Басейн знаходиться на території школи №44 у Кам’янському, вул. Інтернаціоналістів, 7-а.
Учні 44-ї кам'янської школи радіють.

Незабаром вони займатимуться у власному басейні.

Старий басейн не працював понад 20 років.

Нині його реконструюють.

Будівельники працюють щодня.

Вже скоро відкриття.

Оновлений басейн школярі побачать наприкінці року.
«Коштом обласного бюджету реконструюємо басейн у школі №44 у Кам’янському. Роботи ведуться майже рік. Нині вони виконані вже на 80%. Відкриття заплановане на кінець 2016-го», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Генпідряднику приміщення з басейном дісталося у вигляді «руїн». Воно не працювало багато років, дах був повністю зруйнований, всі комунікації вийшли з ладу, пригадує чоловік.
«Ми утеплили фасад, зробили подвійну покрівлю, підвели комунікації, замінили всі вікна, уклали плитку. Залишився незначний фронт робіт. Чашу басейна покриємо спеціальним покриттям, встановимо фільтри», – сказав генпідрядник Согомонян Мамікон.
Загальна площа приміщення з басейном – дві тисячі квадратних метрів, а розмір ванної басейну – 25 на 11 метрів. Тут також є роздягальні та сучасні душові, простір для розминки.
Після відкриття басейн відвідуватимуть не лише вихованці 44-ї школи, а й учні всіх навчальних закладів Лівобережжя. Загалом більше 6 тисяч дітей. Такими планами поділилася директор 44-ї школи Людмила Загородня.
«Ми чекали на цю подію понад 20 років, адже плавання корисне для хребта, дихальної системи. Школярам вкрай важлива така «зарядка», – зазначила Людмила Загородня. – Щогодини у басейні зможуть плавати близько 40 дітей».
Басейн знаходиться на території школи №44 у Кам’янському, вул. Інтернаціоналістів, 7-а.
Учні 44-ї кам'янської школи радіють.

Незабаром вони займатимуться у власному басейні.

Старий басейн не працював понад 20 років.

Нині його реконструюють.

Будівельники працюють щодня.

Вже скоро відкриття.

Оновлений басейн школярі побачать наприкінці року.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво