Опубліковано 25 квітня 2022 року, 13:00

Із «золотом» та «бронзою»: два дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли нагороди на кадетському Кубку Європи

11-класники з Дніпропетровщини вибороли дві нагороди на кадетському Кубку Європи. Золота медаль – у Крістіана Хохлова. «Бронзу» отримав Іван Чернишенко. Змагання проходили у французькому Страсбурзі. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Пишаємося нашими юними дзюдоїстами. Вони гідно проявили себе на турнірі з карате у Франції. Маємо чемпіона та призера. За традицією свої нагороди хлопці присвятили Україні та її захисникам», – зазначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олександр Пшеничников.

У вазі +90 кг чемпіоном став учень Дніпропетровського фахового коледжу спорту Крістіан Хохлов. Він провів чотири поєдинки, в усіх отримав чисті перемоги з найвищими балами – «іппон». У фіналі наш спортсмен поклав на лопатки дзюдоїста з Кіпру Джанніса Антоніу.

На рахунку ще одного представника Дніпропетровщини Івана Чернишенка – «бронза» у ваговій категорії до 81 кг.

Кадетський Кубок Європи – для спортсменів не старше 18 років. До Страсбурга з’їхалися учасники з 20 країн. Загалом на татамі вийшли 350 дзюдоїстів.

Україну представляли три спортсмени. Усі вибороли нагороди – золоту та дві бронзові медалі.