Опубліковано
03 жовтня 2016
року,
18:00
Гостинність по-обухівськи: як святкували день селища
3014
Обухівка співала й танцювала. Так жителі та гості святкували День селища. Протягом свята панувала радісна та піднесена атмосфера. З подарунками та теплими поздоровленнями на гуляння завітала й Дніпропетровська ОДА.
Обухівка відзначила День селища.

Цього свята чекали з нетерпінням односельчани та гості. Кажуть, це привід зібратися.

«Наше селище засноване наприкінці XVI сторіччя. Започаткували його козаки, які йшли із Запорізької Січі й зупинялися в плавнях Придніпров’я. Перший козак був Обух – звідти й назва селища. Запорожці розселилися в різних куточках і заснували хутори. Зараз наше селище найбільше в Придніпров’ї. Тут проживає 16,5 тисяч людей. Селище красиве й сучасне. Розвиваємо інфраструктуру. Плануємо наступного року розпочати будівництво двох дитячих садочків», – зазначив голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

Люди тут щирі та працьовиті. Вони працюють заради добробуту селища, уквітчують добрими справами свою малу батьківщину.

Найкращим – грамоти та подарунки.

Народні умільці представили на ярмарок свої поробки. Тетяна Новченкова завітала на ярмарок з квітами, виготовленими власноруч. «Раніше виготовляла тваринок, а тепер – квіти. Це все робиться годинами, дуже копітка праця. Ціна доступна – від 10 до 40 гривень», – каже жінка.

Привітав зі святом обухівців і заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков. «Завітав на свято. Пройшовся ярмарком. Все організовано на найвищому рівні. Бажаю жителям селища здоров’я, натхнення та миру. Щоб найближчим часом вони створили об’єднану громаду і зробили її ще красивішою», – побажав Каміль Примаков.
Приємний сюрприз – цікава концертна програма.

Обухівці вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Музика гриміла до пізнього вечора. Усі розходились по домівках втомлені, але щасливі.
Обухівка відзначила День селища.

Цього свята чекали з нетерпінням односельчани та гості. Кажуть, це привід зібратися.

«Наше селище засноване наприкінці XVI сторіччя. Започаткували його козаки, які йшли із Запорізької Січі й зупинялися в плавнях Придніпров’я. Перший козак був Обух – звідти й назва селища. Запорожці розселилися в різних куточках і заснували хутори. Зараз наше селище найбільше в Придніпров’ї. Тут проживає 16,5 тисяч людей. Селище красиве й сучасне. Розвиваємо інфраструктуру. Плануємо наступного року розпочати будівництво двох дитячих садочків», – зазначив голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

Люди тут щирі та працьовиті. Вони працюють заради добробуту селища, уквітчують добрими справами свою малу батьківщину.

Найкращим – грамоти та подарунки.

Народні умільці представили на ярмарок свої поробки. Тетяна Новченкова завітала на ярмарок з квітами, виготовленими власноруч. «Раніше виготовляла тваринок, а тепер – квіти. Це все робиться годинами, дуже копітка праця. Ціна доступна – від 10 до 40 гривень», – каже жінка.

Привітав зі святом обухівців і заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков. «Завітав на свято. Пройшовся ярмарком. Все організовано на найвищому рівні. Бажаю жителям селища здоров’я, натхнення та миру. Щоб найближчим часом вони створили об’єднану громаду і зробили її ще красивішою», – побажав Каміль Примаков.
Приємний сюрприз – цікава концертна програма.

Обухівці вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися. Музика гриміла до пізнього вечора. Усі розходились по домівках втомлені, але щасливі.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво