Опубліковано
27 листопада 2015
року,
16:09
Двоколісний бум: раднику голови ОДА, волонтеру Тетяні Губі подарували велосипед (ФОТОРЕПОРТАЖ)
5053
У Дніпропетровській ОДА справжній двоколісний бум. Учора біля держбудівлі встановили велопарковку. Звичайна стоянка викликала шквал обговорень у соціальних мережах і цілу низку подій.
Першим, хто прибув до ОДА на велосипедах дарували зимові шини.
Пощастило раднику очільника області Віталію Литвину
… та Владиславу Животченко.
Чоловік працює у службі автомобільних доріг, до ОДА приїхав у справах.
Увечері в одній з соцмереж чоловік побачив коментар Тетяни Губи.
Радник голови ОДА, волонтер писала: «Шкода, що у мене немає велосипеда…»
Мрію Тетяни Петрівни здійснили – подарували велосипед.
Вона не очікувала.
Радниця задоволена. «Велосипеда у мене ніколи не було».
«В обідню перерву буду їздити на ньому до військового шпиталю».
Тетяна Губа закликала нового мера Дніпропетровська створити якомога більше велодоріжок.
Далі буде.
Першим, хто прибув до ОДА на велосипедах дарували зимові шини.
Пощастило раднику очільника області Віталію Литвину
… та Владиславу Животченко.
Чоловік працює у службі автомобільних доріг, до ОДА приїхав у справах.
Увечері в одній з соцмереж чоловік побачив коментар Тетяни Губи.
Радник голови ОДА, волонтер писала: «Шкода, що у мене немає велосипеда…»
Мрію Тетяни Петрівни здійснили – подарували велосипед.
Вона не очікувала.
Радниця задоволена. «Велосипеда у мене ніколи не було».
«В обідню перерву буду їздити на ньому до військового шпиталю».
Тетяна Губа закликала нового мера Дніпропетровська створити якомога більше велодоріжок.
Далі буде.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво