Опубліковано 27 березня 2017 року, 18:00

Дві нагороди привезли важкоатлети Дніпропетровщини з національної першості
«Золото» та «бронза» – з таким медальним здобутком фінішували важкоатлети Дніпропетровщини на Чемпіонаті України. Змагання національного масштабу проходили в Запоріжжі і зібрали 250 юніорів з різних регіонів. Про це повідомили в управлінні молоді й спорту ДніпроОДА.

Важкоатлет з Павлограду Дмитро Сухоцький виборов перше місце у ваговій категорії до 62 кг. Свою спортивну майстерність він довів на Чемпіонаті України, що завершився в Запоріжжі.

Спортсмен із Дніпропетровщини у ривку штанги переміг із результатом 111 кг. А в поштовху він успішно підкорив снаряд вагою 137 кг і забезпечив собі чемпіонство. Сума двоборства – 248 кг.

Третю сходинку п’єдесталу у цій же ваговій категорії посів криворізький спортсмен Денис Герак.

На Чемпіонаті України за перемогу змагалися 250 спортсменів з різних областей віком до 20 років. Дніпропетровщину представляли п’ять важкоатлетів.

Під час національної першості вперше проводився відкритий всеукраїнський турнір пам’яті Леоніда Жаботинського. Він – дворазовий олімпійський чемпіон з важкої атлетики, чемпіон світу, чемпіон Європи, п’ятиразовий чемпіон СРСР.