Опубліковано 20 травня 2015 року, 09:00

Досягнення Дніпропетровщини у процесі децентралізації увійдуть до звіту Моніторингового комітету ПАРЄ
В.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман у вівторок, 19 травня, провів зустріч з делегацією співдоповідачів Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи. Співдоповідачі Моніторингового комітету ПАРЄ Майліс Репс та Жан-Клод Міньйон поцікавилися ходом децентралізації у Дніпропетровській області. По результатам обговорення вся інформація буде включена в звіт Моніторингового комітету ПАРЄ.
Співдоповідач Моніторингового комітету ПАРЄ Майліс Репс зазначила, що успіх децентралізації буде залежати від того, наскільки люди будуть поінформовані про переваги децентралізації.
«Дніпропетровщина одна з перших впроваджує проект децентралізації, у нас вже працює регіональний офіс з питань реформ. У містах та районах активно проходять обговорення процесу, ведуться роз’яснення», - сказав Олег Кужман.
Він також додав, що на найближчу сесію обласної ради заплановано затвердження Перспективного плану з формування територіальних громад Дніпропетровської області.
Як повідомлялося раніше, перші кілька районів Дніпропетровщини вже визначилися з бажаним територіальним устроєм після проведення децентралізації.
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux