Опубліковано
31 серпня 2015
року,
10:05
Донори Дніпропетровщини стали молодшими
5685
Донорство Дніпропетровщини молодшає. За останні півтора року середній вік бажаючих здати кров знизився вдвічі – з 50 до 25 років. Про це повідомила головний лікар Дніпропетровської обласної станції переливання крові Антоніна Сердюк під час Всеукраїнського форуму «ГромадаFest».
«Проблема донорства завжди актуальна. Особливо гостро Дніпропетровщина відчула це з початком АТО, адже до нас надходить основна частина поранених», - розповіла Антоніна Сердюк.
Вона додала, що з 2014 року середній вік донорів почав стрімко знижуватися. Зараз 70% бажаючих здати кров – молоді люди віком від 25 до 30 років.
«Донорство оновлюється. Це дуже позитивна тенденція», - сказала головний лікар.
У Дніпропетровській області 6,2 тис. почесних донорів України – вони здали кров 40 і більше разів. 22 мешканці регіону здавали кров понад 100 разів та стали заслуженими донорами. Звання «Герой України» має Володимир Ніколаєв. Він здавав кров більше півтисячі разів.
«Проблема донорства завжди актуальна. Особливо гостро Дніпропетровщина відчула це з початком АТО, адже до нас надходить основна частина поранених», - розповіла Антоніна Сердюк.
Вона додала, що з 2014 року середній вік донорів почав стрімко знижуватися. Зараз 70% бажаючих здати кров – молоді люди віком від 25 до 30 років.
«Донорство оновлюється. Це дуже позитивна тенденція», - сказала головний лікар.
У Дніпропетровській області 6,2 тис. почесних донорів України – вони здали кров 40 і більше разів. 22 мешканці регіону здавали кров понад 100 разів та стали заслуженими донорами. Звання «Герой України» має Володимир Ніколаєв. Він здавав кров більше півтисячі разів.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво