Опубліковано
27 серпня 2015
року,
13:50
«До якості ремонту Робочої претензій немає», - дніпропетровський активіст задоволений роботою
5701
Дніпропетровський активіст Віктор Ковальов поскаржився в Facebook на якість ремонту вулиці Робочої. Представники облдержадміністрації оперативно відреагували на скаргу і виїхали на місце ремонту. На перевірку якості запросили й небайдужого городянина. Побувавши на місці укладання асфальту, Віктор Ковальов свої претензії відкликав.
«На Робочій почали робити дорогу. Якщо це покриття фінішне і якщо стоїть мета зробити дорогу, а не відкатати бабла, його можна знімати і робити заново», - написав у Facebook Віктор Ковальов.
На скаргу оперативно відреагував радник голови ОДА Юрій Голик і запропонував дніпропетровцю приєднатися до виїзної робочої групи з контролю якості ремонту.
«Голова Дніпропетровщини Валентин Резніченко дав жорстке розпорядження - контролювати якість і терміни ремонту доріг. Він наполягає на залученні ЗМІ та громадськості до цього процесу. Тому ми вдячні всім мешканцям області, активістам, які стежать за якістю разом з нами», - зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Володимир Верхотурцев.
Виїхавши на Робочу, комісія визначила, що вулицю реконструюють якісно і згідно з планом. «Ми також звернулися до лабораторії Служби автодоріг. Спеціалісти провели тест зразка асфальту і констатували, що він відповідає Державним Стандартам України», - підкреслив Володимир Верхотурцев.
Він пояснив, що на завантажених дорогах асфальт потрібно робити в два шари. Покриття, яке зараз укладають на Робочій, - це нижній шар. На нього покладуть ще один, висотою близько 7 сантиметрів.
«Я водій і якість доріг для мене - важливе питання. Тому, прийнявши нижній шар покриття за фінішний, я поскаржився на сторінці Facebook. Мені пояснили ситуацію та запросили сюди, на місце укладання асфальту. Тепер питань до якості ремонту у мене немає», - визнав Віктор Ковальов.
«На Робочій почали робити дорогу. Якщо це покриття фінішне і якщо стоїть мета зробити дорогу, а не відкатати бабла, його можна знімати і робити заново», - написав у Facebook Віктор Ковальов.
На скаргу оперативно відреагував радник голови ОДА Юрій Голик і запропонував дніпропетровцю приєднатися до виїзної робочої групи з контролю якості ремонту.
«Голова Дніпропетровщини Валентин Резніченко дав жорстке розпорядження - контролювати якість і терміни ремонту доріг. Він наполягає на залученні ЗМІ та громадськості до цього процесу. Тому ми вдячні всім мешканцям області, активістам, які стежать за якістю разом з нами», - зазначив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Володимир Верхотурцев.
Виїхавши на Робочу, комісія визначила, що вулицю реконструюють якісно і згідно з планом. «Ми також звернулися до лабораторії Служби автодоріг. Спеціалісти провели тест зразка асфальту і констатували, що він відповідає Державним Стандартам України», - підкреслив Володимир Верхотурцев.
Він пояснив, що на завантажених дорогах асфальт потрібно робити в два шари. Покриття, яке зараз укладають на Робочій, - це нижній шар. На нього покладуть ще один, висотою близько 7 сантиметрів.
«Я водій і якість доріг для мене - важливе питання. Тому, прийнявши нижній шар покриття за фінішний, я поскаржився на сторінці Facebook. Мені пояснили ситуацію та запросили сюди, на місце укладання асфальту. Тепер питань до якості ремонту у мене немає», - визнав Віктор Ковальов.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво