Опубліковано 26 вересня 2019 року, 09:30

До кінця 2019 року відремонтують ще 5 км дороги Зелене – Богданівка – Богуслав

У Павлоградському районі ремонтують дорогу місцевого значення Зелене –Богданівка – Богуслав. У 2019-му вже оновили 9 км покриття, ще 5 – нині в роботі. Цей відрізок планують завершити до кінця року. Як просуваються роботи, перевірив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Розуміємо, що без якісних автошляхів не  буде ані швидкої медичної допомоги, ані успішної роботи сучасних підприємств. Тому дороги – це один з пріоритетів роботи Дніпропетровської облдержадміністрації і в цьому році, і в наступних роках», – наголосив голова ОДА Олександр Бондаренко. 

 У Павлоградському районі кипить робота. Там капітально ремонтують дорогу Зелене – Богданівка – Богуслав. Голова Богданівської громади Олексій Грищенко згадує: раніше тут були самі ями.

«Це була не дорога, а пекло. Ми намагалися самостійно засипати ями, але після дощу вони з’являлися знову. А це ж стратегічно важлива дорога: нею машини їдуть на Харків, дітей підвозять до шкіл, кілька змін шахтарів добираються на роботу, – поділився Олексій Грищенко. – Нині ситуація змінюється. Раніше шлях між Новою Дачею та Богданівкою долали за 35 хвилин, зараз – за 5». 

 Вперше роботи з капітального ремонту дороги стартували три роки тому, розповів директор компанії-підрядника Тарас Палій. За цей час оновили 15 км покриття. Тільки-но стали до ремонту ще 5 км автошляху. Ділянку планують завершити цьогоріч.

«Спочатку дорогу фрезеруємо, далі укладаємо 5 см вирівнюючого шару асфальту, армуючу сітку та ще 6 см покриття. Дорога буде надійною. Гарантія – 5 років», – пояснив Тарас Палій.

Загальна протяжність дороги місцевого значення Зелене – Богданівка – Богуслав – 33 км.

На дорозі місцевого значення Зелене – Богданівка – Богуслав у Павлоградському районі

Це стратегічно важлива дорога

Частину дороги вже оновили. Відремонтували 15 км шляху

Олексій Грищенко: «Це була не дорога, а пекло. Ми намагалися самостійно засипати ями, але після дощу вони з’являлися знову»

Нині розпочався ремонт ще 5 км дороги

Як просуваються роботи, перевірив Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко: «Дороги – це один з пріоритетів роботи Дніпропетровської облдержадміністрації»

Загальна товщина покриття - понад 10 см

Тарас Палій: «Спочатку дорогу фрезеруємо, далі укладаємо 5 см вирівнюючого шару асфальту, армуючу сітку та ще 6 см покриття»

Гарантія – 5 років

Завантажуємо ще