Опубліковано
11 травня 2017
року,
13:00
До Дня Європи перед ДніпроОДА урочисто підняли прапори України та Євросоюзу (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1408
Перед будівлею Дніпропетровської ОДА на честь Дня Європи підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу. Такі ж урочисті церемонії відбулися по всій державі.
На церемонію зібралися представники обласної та міської влади, духовенства, громадськості, дипломати, депутати, ветерани АТО, волонтери.

На площу перед ДніпроОДА урочисто винесли прапори України та ЄС.

Під Гімни України та Євросоюзу прапори замайоріли в небі.

На честь свята – урочистий марш.

Маршем пройшли військові ЗСУ, студенти та курсанти Дніпропетровщини, поліцейські.

На вікнах ДніпроОДА вивісили прапори України та ЄС - як знак підтримки рішення Євросоюзу про скасування віз для наших громадян. Стяги прикрашатимуть фасад до 11 червня. Планується, що саме в цей день запрацює безвіз.

«Україна стоїть на передовій захисту європейської цивілізації. Боротьба українців проти російської агресії – це боротьба за Європу. Дніпропетровщина зазнала найбільших втрат в АТО, тому сьогодні мешканці області зібралися, аби разом з усією країною засвідчити своє прагнення жити в мирі та злагоді, будувати майбутнє в колі країн об’єднаної Європи», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Європа починається не за кордоном України – вона починається в серці кожного українця, впевнені учасники свята.

«Свято Європи – наше свято, адже ми – європейці. Сподіваємося, що наша молодь буде краще жити, ніж ми, приєднавшись до Європи. Можливо. не за рік, але років за десять досягнемо успіхів», - поділилася дніпрянка Світлана.

Прапори України та Євросоюзу підняли біля адмінбудівель по всій області.
На церемонію зібралися представники обласної та міської влади, духовенства, громадськості, дипломати, депутати, ветерани АТО, волонтери.

На площу перед ДніпроОДА урочисто винесли прапори України та ЄС.

Під Гімни України та Євросоюзу прапори замайоріли в небі.

На честь свята – урочистий марш.

Маршем пройшли військові ЗСУ, студенти та курсанти Дніпропетровщини, поліцейські.

На вікнах ДніпроОДА вивісили прапори України та ЄС - як знак підтримки рішення Євросоюзу про скасування віз для наших громадян. Стяги прикрашатимуть фасад до 11 червня. Планується, що саме в цей день запрацює безвіз.

«Україна стоїть на передовій захисту європейської цивілізації. Боротьба українців проти російської агресії – це боротьба за Європу. Дніпропетровщина зазнала найбільших втрат в АТО, тому сьогодні мешканці області зібралися, аби разом з усією країною засвідчити своє прагнення жити в мирі та злагоді, будувати майбутнє в колі країн об’єднаної Європи», - зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Європа починається не за кордоном України – вона починається в серці кожного українця, впевнені учасники свята.

«Свято Європи – наше свято, адже ми – європейці. Сподіваємося, що наша молодь буде краще жити, ніж ми, приєднавшись до Європи. Можливо. не за рік, але років за десять досягнемо успіхів», - поділилася дніпрянка Світлана.

Прапори України та Євросоюзу підняли біля адмінбудівель по всій області.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво