Опубліковано
14 вересня 2016
року,
16:30
Дніпровський військовий госпіталь отримав гуманітарну допомогу від США на 800 тисяч доларів, – Валентин Резніченко
3171
За останній місяць дніпровський військовий госпіталь отримав вже другу партію гуманітарки. Днями тут приймали допомогу з Франції. Сьогодні обладнання та витратні матеріали на 800 тисяч доларів передала українська діаспора у США. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«Лікарні Дніпропетровщини приймають бійців із зони АТО вже майже два з половиною роки. За цей час медики врятували тисячі життів, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Щоб забезпечити лікарні всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – фонд «Об’єднані заради миру». Благодійники допомогли зібрати фуру медикаментів та обладнання, які передала українська діаспора Вашингтона. Загальна вартість вантажу – 800 тисяч доларів».
Це вже друга партія гуманітарної допомоги від США, яку отримує госпіталь. У ній – витратні матеріали, медикаменти, функціональні ліжка та обладнання для реанімації. Допомогла у цьому й капеланська служба Збройних сил країни, повідомив голова благодійного фонду «Об’єднані заради миру» Сергій Амелін.
«Раніше ми вже отримували гуманітарну допомогу з США, за що безмежно вдячні. А днями до нас надійшли ще медичні інструменти з Франції, – поділився начальник дніпровського військового шпиталю Віктор Кузьменко. – Така допомога нам потрібна. Серед наших пацієнтів, в основному, бійці АТО».
Нині у військовому госпіталі відновлюють здоровя 238 пацієнтів, 155 з них – атошники.
Чергову гуманітарку отримав військовий госпіталь.

Цього разу - з США.

Ціла фура медикаментів,

... функціональних ліжок,

... сучасного медобладнання.

Вартість вантажу - 800 тисяч доларів.
«Лікарні Дніпропетровщини приймають бійців із зони АТО вже майже два з половиною роки. За цей час медики врятували тисячі життів, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Щоб забезпечити лікарні всім необхідним, ми співпрацюємо з волонтерами, українськими і міжнародними благодійними організаціями. Серед них – фонд «Об’єднані заради миру». Благодійники допомогли зібрати фуру медикаментів та обладнання, які передала українська діаспора Вашингтона. Загальна вартість вантажу – 800 тисяч доларів».
Це вже друга партія гуманітарної допомоги від США, яку отримує госпіталь. У ній – витратні матеріали, медикаменти, функціональні ліжка та обладнання для реанімації. Допомогла у цьому й капеланська служба Збройних сил країни, повідомив голова благодійного фонду «Об’єднані заради миру» Сергій Амелін.
«Раніше ми вже отримували гуманітарну допомогу з США, за що безмежно вдячні. А днями до нас надійшли ще медичні інструменти з Франції, – поділився начальник дніпровського військового шпиталю Віктор Кузьменко. – Така допомога нам потрібна. Серед наших пацієнтів, в основному, бійці АТО».
Нині у військовому госпіталі відновлюють здоровя 238 пацієнтів, 155 з них – атошники.
Чергову гуманітарку отримав військовий госпіталь.

Цього разу - з США.

Ціла фура медикаментів,

... функціональних ліжок,

... сучасного медобладнання.

Вартість вантажу - 800 тисяч доларів.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво