Опубліковано 19 грудня 2017 року, 15:30

Дніпровський плавець увійшов до трійки лідерів на європейських змаганнях
У Данії відбувся чемпіонат Європи з плавання. На цих змаганнях дніпровський спортсмен Андрій Говоров виборов «срібло». Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«Дніпровський плавець Андрій Говоров в запливі на 50 метрів батерфляєм прийшов другим, поступившись супернику однією сотою секунди», - розповів старший тренер Дніпропетровського вищого училища фізичної культури і спорту Костянтин Карташов.

Чемпіонат Європи проходив у Копенгагені, на короткій воді – у 25-метровому басейні. На них з’їхалися сотні спортсменів з більше, ніж двадцяти європейських країн. У турнірній таблиці Україна посіла дев’яте місце. Наша збірна залишила позаду англійців, іспанців, поляків, фіннів.

«Загалом збірна привезла три медалі: «золото» взяв спортсмен з Рівного Михайло Романчук, «срібло» - киянка Дар’я Гіріна та наш дніпровський плавець Андрій Говоров», - зауважив Костянтин Карташов.

Тепер Андрій Говоров буде готуватися до чемпіонату Європи на «довгій» воді. Ці змагання пройдуть влітку 2018-го року, додав тренер.